בנאדו נותן עדיפות לביתר

לאחר שנכשל המו"מ בנו לבין מכבי ת"א ולאור מצבה של בית"ר ירושלים, קיבל בנאדו הצעה מהאדומים, אך כרגע ממתין להתפתחויות בבית"ר. הפועל ניצחה 1:2 את דניזליספור משערים של יבואה וורמוט

יום רביעי 15 יולי 2009
אשר גולדברג
אריק בנאדו ישחק בעונה הבאה אצל סגנית האלופה, הפועל תל אביב? ראשי האדומים הרימו ידיים במו"מ בינם לבין מכבי נתניה בדבר רכישת כרטיסו של ביבאן פרנסמן, ובקבוצה החליטו לפנות לבנאדו, עימו הושג סיכום מהיר לעונה אחת.

לבנאדו, שיאן ההופעות של נבחרת ישראל, יש חוזה גם לעונה הבאה בבית"ר ירושלים, והוא ימתין להתפתחות בימים הקרובים, תוך שהוא מעדיף להשאר בשורות מחזיקת הגביע. 

במידה וגאידמק לא יעביר את הכספים, ולאור מצבה של הקבוצה, נראה שבבית"ר לא יערימו קשיים רבים במידה והפועל תבקש לרכוש את השחקן.

במידה וזה יקרה, הפועל ת"א תפתח במו"מ עם איציק קורנפיין, במטרה לסכם על רכישת כרטיסו של בנאדו. מתוך הנחה שיצטרף, יהיה בנאדו שחקנה השני של בית"ר שעובר להפועל ת"א לאחר שמיכאל זנדברג הצטרף לאדומים לפני כשבועיים. 

אניימה נחת ויצטרף למחנה האימונים באוסטריה

 וינסנט אניימה, שוערה הניגרי המצטיין של הפועל ת"א נחת היום בישראל ועל פי המסתמן כעת, הוא יתחיל את העונה בין הקורות של הקבוצה. אניימה, צפוי לעבור מחר בדיקות רפואיות במועדון ולאחר מכן יוציא ויזה, על מנת שיוכל להצטרף לחבריו, ששוהים במחנה האימונים שהם מקיימים באוסטריה.

איבן ארגיץ', הקשר הסרבי שנבחן בקבוצה, התאמן נבחן הבוקר, תחת עיניו של אלי גוטמן ובקבוצה הביעו שביעות רצון מיכולתו. 

ניצחון ראשון במחנה אימון

הקבוצה גברה הערב (רביעי) במשחק אימון ראשון במחנה האימונים 1:2 על דניזליספור, מהליגה הראשונה בתורכיה. סמואל יבואה וגילי ורמוט כבשו לזכות האדומים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק