מגריידי ניצח את הבולס

אן. בי. איי: 31 נק' של הסטאר של יוסטון רובן במחצית השנייה עזרו ליוסטון לנצח את שיקאגו, 77:84. סם קאסל שב מפציעה וקלע 31 נק' בניצחון הקליפרס באוקלהומה 90:100 בעוד דנבר גברה על הבאקס

יום שלישי 09 ינואר 2007
רועי רובינשטיין
זה היה אמור להיות לילה שקט ב-NBA אחרי סוף שבוע ארוך של משחקים אך שני שחקני ענק החליטו כי הלילה הם יחגגו וכך קרה שסם קאסל מהקליפרס וטרייסי מגריידי מיוסטון ניצחו על שתי מחציות שניות מעולות של קבוצותיהם בכדי לנצח את היריבות שמולם.

שיקאגו- יוסטון 84:77

יאו מינג ששוהה בעיר הרוחות עקב טיפולים נכח בפעם הראשונה מאז פציעתו במשחק של יוסטון, ישב על הספסל וכנראה נתן השראה למגריידי בדקות הסיום. ץחילה היה נראה כי הוא דווקא מלחיץ את חבריו שקלעו רק זריקה אחת מעבר לקשת מתוך 17 ניסיונות במחצית הראשונה שהסתיימה ביתרון של המארחת 30:40.

טרייסי מגריידי נכנס לפעולה במחצית השנייה בה קלע 25 מתוך 31 הנקודות שלו הלילה בכדי לתת לרוקטס את הניצחון השישי שלה מאז הפציעה של הסיני הגדול. היה זה מגריידי שבמו ידיו קלע את הסל החשוב במשחק, דקה וחצי לסיום בשיוויון 77:77 עלה הסטאר לגאמפ קטלני ונתן ליוסטון את היתרון. בהתקפה הבאה של שיקאגו נחסם בן גורדון על ידי באטייר ומגריידי שנשלח אל הקו סיים את כל החלומות של הבולס לשוב למשחק עם עוד נקודה.

דנבר - מילווקי 94:102

אלן אייברסון העניק לקבוצתו החדשה ניצחון שלישי מאז המעבר המתוקשר שלו מפילדלפיאה הלילה עם 26 נק'. המטלה של אייברסון הייתה קלה יותר מכיוון שמייקל רד הסקורר העיקרי של היריבה נותר על הספסל עקב פציעה.

ארל בויקנס עזר לאייברסון עם 23 נק' משלו וכל שאר השחקנים תרמו הגנה חזקה וטובה מול האורחים שאיבדו במהלך המשחק גם את מו וויליאמס שנפצע וכתוצאה מכך לא יכלו לנאגטס הלילה.

ניו אורלינס - ל.א. קליפרס 100:90

סם קאסל שב הלילה למגרש לאחר שישה משחקים בהם לא שיחק עקבפציעה בקרסול והיה נפלא כתמיד. קאסל שעלה מהספסל קלע 10 נקודות קריטיות במהלך ריצת 3:17 של קבוצתו ברבע הרביעי, ריצה שהעניקה לקליפרס את הניצחון לאחר שפיגרו בעשר נקודות במחצית.

ההורנטס שעלו לשחק עם לא מעט שחקנים פצועים שלא נכללו בסגל זההיה הפסד הבית הרביעי ברציפות אך כל זה לא שינה או המעיט משמחתו של קאסל שאמר בסיום: "זה הכל עיניין של ביטחון וגישה" כשנשאל כיצד הקליפרס ניצחו את המשחק.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק