לאפורטה: זלאטן בדרך לבארסה

נשיא אלופת אירופה- ברצלונה, הודיע הלילה כי סוכמו תנאי הגעתו של חלוצה השוודי של אלופת איטליה, אינטר, בתמורה ל56.6 מיליון דולרים והעברתם של סמואל אטו ואלכסנדר חלב לאינטר

שבת 18 יולי 2009
אור בס
נראה כי עשן לבן עומדת לצאת הלילה מעל איצטדיון הקאמפ-נואו והסאן-סירו, כאשר  חואן לאפורטה, נשיא אלופת אירופה וספרד- ברצלונה, בישר הלילה כי הוא הגיע לכדי סיכום עם מאסימו מוראטי, נשיא אלופת איטליה, אינטר, על העברתו של זלאטן איברהימוביץ', כוכב ה"נרואזורי", תמורת סמואל אטו, אלכסנדר חלב ו-56.6 מיליוני דולרים.

על פי הדיווחים בכלי התקשורת הספרדים והאיטלקיים, תנאי העסקה סוכמו בין המועדונים, וכרגע, ביצועה תלוי בהסכמתו של איברהימוביץ' לתנאי החוזה שתציע לו ברצלונה. בנוסף על כך, סמואל אטו טרם השיב להצעתה של אינטר. כמו כן, נראה כי העברתו של חלב לאיטליה, תהיה במסגרת עסקת השאלה בלבד.

אף על פי כן, למרות סיכום התנאים בין שני המועדונים, לאפורטה התוודה כי טרם התקבלה החלטה לגבי ביצועה הסופי של העסקה, שכן הם עדיין בודקים את האפשרות להחתים דווקא את חלוצה של ולנסיה, דוויד וייאה

לאפורטה אמר: "עסקת החתמתו של איברהימוביץ' עוד לא נסגרה סופית, וזה עוד מוקדם לומר מי מבין שתי האופציות שקיימות כרגע, תהיה המספקת ביותר. מה שבטוח, שבסוף נעשה את הדבר הנכון ביותר עבור ברצלונה ".

מוקדם יותר, טען סוכנו של הכוכב השבדי, מינו ריולה,  כי " העסקה טרם סוכמה כיוון שעוד לא ראינו את החוזה שבארסה מציעים ללקוח שלי ".

בנוגע למעברו של סמואל אטו, חלוצה הקמרוני של ברצלונה, אמר בנחרצות מנהלה הטכני של הקבוצה, ציקי בגירישטיין, כי " הקבוצה חייבת שינויים ואטו חייב להיות חלק מהשינויים הללו". נשיא אינטר מוראטי לא נשמע נלהב במיוחד מהגעתו של הקמרוני ואמר " אטו לא שווה כמו זלאטן, אבל העסקה פשוט משתלמת מדי מכדי לוותר עליה ".

ברצלונה החלה את מסע הרכש שלה רק אתמול, כשרכשה את מגנה הברזילאי של אינטר, מקסוול, לאחר שזה לא הצליח להרשים תחת הדרכתו של ז'וזה מוריניו, שהעדיף את המגן הצעיר, דווידה סאנטון

נדמה כעת, כי לאחר מסע הרכש האקסטרווגנזי של יריבת נפשם המרה של הקטאלונים, ריאל מדריד, גם בברצלונה יתחזקו משמעותית העונה, לבטח עם שם ענק כמו איברהימוביץ', שכבש 57 שערים ב-88 הופעות במדי אינטר וגם 21 שערים ב-56 הופעת במדי נבחרת שבדיה.

בכל המקרה, אוהדיה של ברצלונה, מביעים התרגשות ושמחה לקראת ההעברה המיוחלת. אחד האוהדים הגיב באחד מאתרי התקשורת הספרדיים, באופן שממחיש את עוצמתה העתידית של קבוצתו: " ואלדז מוסר לפיקה, פיקה מעביר למסי, שמוריד על החזה ושולח לאלבס. אלבס מעביר לחאבי, שמוסר לאינייסטה. אינייסטה מוצא את הנרי שמעביר לאיברהימוביץ', שבעקב כובש ושעעעעערררר!!! ברצלונה 3- ריאל מדריד 0!!!!"

תמונה: גטי-אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק