גודס רוצה את גרסיה

מאמן הפועל ירושלים, גיא גודס, בודק אפשרות לצרף את הרכז הברזילאי ששיחק במכבי תל אביב והצטיין בחצי גמר הפיינל פור מול סיינה. העונה שיחק גרסיה בברזיל

שבת 18 יולי 2009
שלמה חסיד

מאמן הפועל ירושלים גיא גודס רוצה לראות בקבוצתו את אלכס גרסיה, השחקן הברזילאי ששיחק בעונת 2007/8 במכבי תל אביב, כשגודס היה עוזר המאמן של עודד קטש וצביקה שרף.

גודס מצוי בקשר טוב עם השחקן, אותו הוא גילה בליגת הקיץ של ה-NBA לפני שנתיים וחתום על הבאתו למכבי. גרסיה נתן עונה לא רעה אצל הצהובים, כשרגע השיא שלו היה כשהצטיין מול סיינה האיטלקית בחצי גמר היורוליג, במשחק שהעלה את הצהובים לגמר הפיינל פור. אבל ההצלחה בחצי הגמר לא עזרה לו לשרוד את המיונים במכבי ובקיץ שוחרר על ידי המאמן אפי בירנבוים,  מה גם שהוא עצמו לא התלהב להישאר בקבוצה.

בין יתר הסיבות שהובילו לפרידה בין הצדדים הייתה גם אי הסתגלותה של אשתו של השחקן לארץ, ורצונה לחזור לברזיל לחיק המשפחה, כשגם במכבי חיפשו לרענן את השורות אחרי הפסד האליפות לפני שנה להפועל חולון.

גרסיה שיחק בעונה האחרונה בברזיל בקבוצת יונברסריו ברזיליה שהפסידה את האליפות לפלמנגו בסדרת פלייאות בת חמישה משחקים בה הצטיין גרסיה.

כעת עומד גרסיה לחזור ארצה, דווקא לשורות היריבה המושבעת מירושלים, שמאמנה מאמין בו מאוד. גורם הקרוב למו"מ בין שני הצדדים סיפר ל-TELESPORT: "גיא רוצה מאוד את גרסיה, שרוצה לשחק אצל מאמן שמאמין בו. המשא ומתן בין שני הצדדים רציני ויתכן מאוד שניתן יהיה לברך על המוגמר וגרסיה יהפוך לירושלמי. אם זה יקרה, גודס מתכנן להפוך אותו לשחקן משמעותי בפאזל של הפועל ירושלים".

צילום: MACCABIFANS
 
 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק