דוד ימונה הערב למאמן מכבי פת

۞אמן מכבי פתח תקווה, רוני לוי, החליט לקחת אחריות לאחר ההפסד לבני סכנין ולהתפטר מתפקידו. ההנהלה נפגשה עם פרדי דוד והצדדים הגיעו להבנות בעל-פה. חתימה צפויה הערב

יום ראשון 22 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 האיש המוביל להחליף את רוני לוי ומקובל על הצוות הניהולי, המאמן פרדי דוד, נפגש הבוקר עם אנשי מכבי פתח-תקווה וצפוי להתמנות עוד הערב למאמן הקבוצה. בפגישה שנערכה הגיעו הצדדים להבנות בעל-פה, כאשר בערב צפויה פגישה בה יחתמו הצדדים ודוד ייצא לדרכו החדשה, כאשר כבר במחזור הקרוב מצפה לו הדרבי מול הפועל פ"ת. עוד לפני הסיכוםȠעם מכבי פ"ת, סירב דוד להצעה מדני לוי, יו"ר הפועל פתח-תקווה.

בעקבות שרשרת הכישלונות של מכבי פתח תקווה וההפסד אתמול (שבת) 2:1 לבני סכנין בבית, החליט רוני לוי, מאמן הקבוצה לקחת אחריות ולהתפטר מתפקידו.

זו לא הפעם הראשונה שרוני לוי מבקש להתפטר. לוי ביקש זאת לפני מספר מחזורים, אולם ההנהלה התעקשה והבטיחה כי השינוי המיוחל יגיע ולוי נשאר. עד כה לא אין אישור מהצוות הניהולי לבקשתו של לەי, אולם ההנהלה במכבי פתח תקווה קיבלה את ההחלטה של רוני לוי להתפטר בעקבות המשחק האחרון.

רוני לוי אמר מיד לאחר המשחק: "אני מתפטר. אני לוקח אחריות על מצב הקבוצה. אני מקווה שבהנהלה יבינו את ההחלטה שקיבלתי. זה לטובת המועۓון".

מכבי פתח תקווה נמצאת במצב לא פשוט בטבלה עם 2 ניצחונות בלבד, ארבעה הפסדים וארבע תוצאות תיקו ועם 10 נקודות בלבד.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק