יאללה ביתר. הדור הבא

אחרי עזיבתם של מספר שחקנים ולפני עזיבה של עוד כמה, TELESPORT מציג את הסגל הבטוח של בית"ר ירושלים. בנאדו, גרשון, יצחקי ועידל טל בחוץ? אז קבלו את הכוכבים החדשים: אבי ריקן, מתן בראשי ושי חדד

יום ראשון 19 יולי 2009
שלמה חסיד

אם אכן יוצא צו פירוק,  בית"ר ירושלים תתחיל השבוע עידן חדש. בלי המיליונים של ארקדי גאידמק, בלי חלומות על אליפות וכמובן בלי חלומות על הצלחה באירופה.

עם גיבנת כואבת של מינוס תשע נקודות כתוצאה מהקפאת ההליכים המשפטיים , תנסה הקבוצה לשרוד בליגת העל, בגיבוי הקהל הנאמן שלה. 

מי יישאר בקבוצה מבין שחקני הסגל הבכיר? ממש לא ברור. מה שכן ברור הוא שיש מספר שחקנים שישחקו בבית"ר די בוודאות ועליהם תוטל המשימה להעביר עונה מכובדת.

לרגל העידן החדש אנחנו גאים להציג בפניכם את הסגל החדש של הקבוצה, כפי שנמסר לנו על ידי אנשי הקבוצה

שוערים (בצילום מצד ימין):

אריאל הרוש: היה בשנה שעברה השוער השני של טברטקו קאלה. מאוד זריז, עם מיקום מצוין. שוער הנבחרת האולימפית. שמתנשא לגובה  1,90 מ'. יוצא לכדורים, אבל בתכונה זו הוא חלש כמו כל השוערים הישראלים.

ג'וסלאן מאייבי – שוער צעיר, אתלטי, זריז, חתולי, עם אינסטינקטים טובים. היה בשנה שעברה בהכוח, ובגללו היעדרו ממשחקי המבחן מול נצרת הקבוצה ירדה ליגה, כיוון שהיה  המשענת של הקבוצה.

הגנה:

שמוליק קוזוקין: חזק מאוד, כשאפשר לשים אותו בכמה תפקידים, כמו בלם, מגן, וקשר אחורי. מאוד ממושמע, בעל יכולות פיזיות חזקות ומשחק ראש טוב.

אלירן דנין: שחקן עם רגל שמאל טובה, מהירות וזריזות, תומך המון בהתקפה, עם הרמה טובה.

תומר בן יוסף: שחקן עם נתונים לא רגילים לכדורגל שלנו. מהיר מאוד, טכני, קורא משחק טוב, משחק ראש טוב, מצפים ממנו שיחלים מהניתוח שעבר ברצועה הצולבת, ויוכל לבוא לידי ביטוי כמו לפני הפציעה.

מתן בראשי (בצילום משמאל):  בלם קדמי שעלה מהנוער בשנה שעברה והיה בסגל הבוגרים. מאוד חזק, עם  נתונים פיזיים טובים, גובה 1,86 מ'. ממושמע ומקצוען, שילחם על מקומו. 

קישור:

אבי ריקן
: שחקן שהתחשל בעונה שעברה בהפועל פ"ת, יכול לשחק בכמה עמדות. שיחק כמגן שמאלי, קשר אחורי וקשר שמאלי. בעל יכולת טכנית מאוד מרשימה. שחקן שרוצה להצליח ואוהב לעבוד.

שי חדד:  שיחק בהפועל ר"ג בשנה שעברה. קשר שהפך להיות מגן ימני, עם טכניקה גבוהה, בא לידי ביטוי יותר בעמדת המגן הימני.

קובי מויאל: קשר אחורי ששיחק בעונה שעברה בבני יהודה, עשה התקדמות גדולה, והפך להיות שחקן לגיטימי בליגת העל. בעל יכולת ניווט, עם קטע דפנסיבי מאוד חזק ואופנסיבי טוב מאוד, יודע לנהל את מרכז השדה ולעשות סדר. הולך להיות ציר חשוב בעמדת הקישור.

ג'וניור ויסה: חוזר מהפועל פ"ת. בעל יכולת וירטואוזית, טכניקה גבוהה, יצירתיות, קורא משחק נכון, מבשל המון שערים ויודע לתת גולים. היה ציר המפתח של הפועל פתח תקווה. שחקן שבונים עליו מאוד בבית"ר.

דיוויד גומז: צעיר ברזילאי שבשנה שעברה הושאל להפועל ירושלים. שחקן מהיר מאוד לליגה הישראלית, בעל כוח מתפרץ נדיר וטכניקה טובה מאוד, שמפתח מהירות  גבוהה עם הכדור, יודע לסיים התקפות בגולים, מבשל המון ויוסיף כוח לחלק הקדמי.  

טלי סילבה פררה: שחקן צעיר שהגיע מברזיל. מאוד מיוחד, עם יכולת טכנית גבוהה, זריזות רגליים נדירה, קורא משחק ברמה גבוהה, שולח כדורים לא רגילים, שמכניעים כל הגנה, ומאוד יצירתי. הגיע לבית"ר בסוף מועד ההעברות בשנה שעברה וכיוון שנגמר זמן ההרשמה לא הצליחו לרשום אותו לבוגרים.

עידן ורד: ילד מאוד מיוחד, אחד הכישרונות הגדולים בארץ, עם מנטליות חזקה, אופי יוצא דופן, בוגר בגישה, ביכולת. מקצוען, ווינר אמיתי, מנהיג, בעל אופי נוח, חברותי, בין הטובים בארץ באחד על אחד ושניים על אחד, יודע לחמוק ממצבים קשים. מצפים ממנו למשוך את המועדון.
 
התקפה

עמית בן שושן – שחקן נבחרת ישראל, עם שאיפות להתקדם לאירופה. בעל מהירות, נחישות, דבקות במטרה, מבשל ומבקיע, דומיננטי,  פעיל ושותף בכל דקות המשחק. 

חן עזריאל – חזר מהפועל פתח תקווה. מאוד מוכשר, אבל עבר פציעה לא קלה בגב. בשנה שעברה כבר היה צריך לפרוץ אבל נעצר. אם ישנה את האופי שלו והחשיבה שלו, יוכל לפרוץ קדימה ולהצליח

טוטו טמוז (מימין עם מויאל)– שחקן שצריך המון ביטחון וקרדיט בשביל לפרוע שטרות. בבית"ר מתכננים לבנות עליו כשחקן מוביל בחלק הקדמי, וככה היכולות שלו - כמו כוח ומהירות -  יבואו לידי ביטוי.

• יתכן כי דוד אמסלם ישאר לשנת פרישה. כל שאר השחקנים כמו בנאדו, גרשון, ברוכיאן, יצחקי, טל ואלבארז יחפשו קבוצות במטרה לעזוב. זהות המאמן כרגע לא ברורה, וכך גם חברי ההנהלה. אם הקבוצה תירכש בזמן הקרוב היא צפויה להתחזק בשני זרים נוספים.

 

 

 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק