בושינסקי ושעיה יוצאים לגרמניה

הנהלת מכבי ת"א תצא לאחר המשחק הערב בב"ש לגרמניה, שם תערוך סיור אצל קבוצות הנוער של באירן מינכן והופנהיים. אכזבה מחלוץ ߔרכש יובל אבידור, שיירד לספסל. עמנואל מאיוקה אמור להיות החלוץ המרכזי

יום שני 23 נובמבר 2009
אשר גולדברג

הנהלת מכבי תל-אביב, היו"ר אביב בושינסקי ומנכ"ל הקבוצה, עוזי שעיה, יוצאים הלילה לגרמניה, שם ייפגשו עם הבעלים. גולדהאר הזמין כבר לפני כשבועיים את צוות הניהול לגרמניה, שם יערכו השלושӔ סיורים אצל קבוצות הנוער של באירן מינכן והופנהיים מליגת הבונדסליגה. 

מטרת הנסיעה היא ללמוד את דרכי העבודה והטיפול של הקבוצות הגרמניות במחלקות הנוער. כאמור, גולדהאר שם דגש רב על מחלקות הנוער של מכבי ת"א וצופה את עתיד הקבוצה ממחלקות אߜה. 

השלושה ישובו לארץ ביום חמישי, אז גם יעסוק גולדהאר ביחסים בין אביב בושינסקי לבין מנג'ר הקבוצה, אבי נמני.

אכזבה מיובל אבידור, שמאבד את מקומו בהרכב

אבי נמני והמאמן ניר לוין יקיימו הערב (שני)&nbͳp;הופעת בכורה משותפת ומחודשת ב'וסרמיל' נגד הפועל באר שבע, כשהתקווה היא לחזור מבירת הנגב עם ניצחון, שיאפשר הכנות ומצב רוח מרומם למשחק העונה נגד מכבי חיפה בבלומפילד.

מכבי תל אביב חוזרת לשיטת המעויין, שהיה נהוג שניר לוין אימן. יותר שחקנים במרכז השדה והתבססות  על משחק משולב של שחקנים שעוזרים למערך האחורי. בקבוצה תירגלו את עמנואל מאיוקה בחוד ההתקפה, ואם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון, מסתיים הקרדיט של ̹ משחקים שקיבל חלוץ הרכש יובל אבידור.

אבידור, שלמרות הרצון הרב שלו באימונים, במשחקים של מכבי תל אביב לא מצליח לשחזר את יכולתו הגבוהה בהפועל קרית שמונה. אבידור משחק ללא ביטחון בתוך הרחבה.

במכבי תל אביב אמורים להנחית בתוך מספר ימים חלוץ אירופߙ זר, כדי שישחק בחלק הקידמי ויכבוש שערים בנקודה החלשה של הקבוצה. 

אבידור, סיים למעשה את הקרדיט הרב שניתן לו ויישב על הספסל לצידו של איליה יבוריאן, שנראה בימים האחרונים מאוד ממורמר ולא מחובר. גם יבוריאן אינו מבין מדוע איבד את מקומו בהרכב הߨאשון ובכוונתו על פי מקורבים אליו לקיים שיחה עם אבי נימני בנושא.

לפחות כ-1500 אוהדים של מכבי תל אביב ירדו לבירת הנגב לעודד את הקבוצה במשחק נגד הפועל באר שבע. 

תמונה ראשית: באדיבות האתר הרישמי, מכבי תל אביב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4