מארטינס לארסנל? פריי בשוויץ

מלפפונים: לאחר שאיבדו בארסנל את עמנואל אדביור, החליטו בלונדון לנסות ולהחתים את החלוץ הניגרי, אובפמה מארטינס מניוקאסל. אלכסנדר פריי השוויצרי חוזר הביתה לבאזל. ואילו בעיסקת איברהימוביץ' אטו עושה בעיות

יום ראשון 19 יולי 2009
מערכת TELESPORT
 הקיץ עוד לוהט ובעיקר באירופה, כאשר עוד מספר כוכבים החליטו לבצע שינוי נדרש להתאוורר בקבוצות חדשות על גבי היבשת.

בשוייץ, החליט גדול חלוצי הקונפדרציה הלווטית, אלכסנדר פריי, לעזוב את הבונדוסליגה, כאשר שיחק בבורוסיה דורטמונד, והחליט לשוב לחוזה לשלוש שנים אל פ.צ באזל. קבוצתו החדשה של פריי, רוצה להצליח בליגת אירופה החדשה, לאחר שהעפילה לסיבוב השלישי המוקדם. 

עוד בגרמניה - באיירן מינכן רוצה לחזק את החלק ההגנתי ובעיקר את אגף ימין. הבאוורים פנו באופן רישמי לצ'לסי, על מנת לצרף לשורותייה את המגן הימני הפורטוגלי הבינלאומי, ג'וזה בוסינגווה. 

למרות הרצון הטוב של באיירן, החליטו הגרמנים לוותר על הרעיון להנחית את המגן הנפלא, לאחר שצ'לסי מערימה קשיים: "נורא חיפשנו שחקן לאגף ימין קלאסי ובוסינגווה נראה לנו המתאים ביותר. אולם צ'לסי לא כל כך התלהבה מהרעיון ומעדיפה לשמור אותו אצלה, לכן החלטנו לרדת מכך"  אמר המנהל רומינגה.

כעת נעבור לאי הבריטי, כאשר בארסנל מנסים לעכל את אבידת אחד החלוצים הפוריים והטובים של התותחנים מאז עזיבת הנרי הגדול, עמנואל אדביור. עם עזיבת ה"חרגול" את לונדון, כבר באמרויות מחפשים מחליף ראוי. 

השם הראשון שעלה לכותרות, זהו חלוצה האפריקאי של ניוקאסל, שירדה לליגה המשנה, אובאפומי מארטינס, שייתכן כי ילבש את המדים האדומים כבר בעונה הבאה. 


סמואל אטו. "אני זה שמחליט אם לעבור או לא" (gettyimages)

ואילו באיטליה, בעיסקה המדוברת בין אינטר לברצלונה, היחיד שכנראה עושה בעיות זה סמואל אטו. החלוץ הקמרוני כך דווח בעיתון "אל מונדו דפורטיבו", שהוא אינו מתלהב מהרעיון לעזוב את ברצלונה ולעבור לארץ המגף.

בעיתון נמסר כי אטו החליט בסופו של דבר אכן להגיע לאינטר, לאחר ששוחח עם המאמן הפורטוגזי, מוריניו, ששיכנע אותו להגיע. אטו אמר: "אני היחיד שהחלטתי אם לעזוב או לעבור ואם בכלל העסקה תצא אל הפועל". 

בצרפת, ליון שאיבדה לא מעט מכוכביה ואף מתואר האליפות, כאשר המגן הצרפתי, עלי סיסוקו חתם בקבוצה לחמש שנים עבור 24 מיליון דולר. 

השחקן ששיחק עבור פורטו בעונה הקודמת, ומצטרף כעת לחלוץ המצויין, ליסאנדרו לופז, גם הוא מפורטו.

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק