למפארד: תנו לטרי להחליט

פרנק למפארד מסנגר על חברו לקבוצה, ג'ון טרי ומוסיף לחוסר הוודאות לגבי עתידו של הבלם בצ'לסי: "אין לי מושג מה הוא יחליט לעשות בסופו של דבר. כולם במועדון מקווים שיישאר"

יום שני 20 יולי 2009
מערכת TELESPORT

בהמשך להתעקשותה של מנצ'סטר סיטי להעביר לשורותיה את בלם צ'לסי, ג'ון טרי, מוסיף כעת פרנק למפארד לחוסר הוודאות לגבי עתידו של הבלם בסטאמפורד ברידג'.
 
אחרי שהעבירו לשורותיהם את עמנואל אדבאיור, קרלוס טבס, רוקה סנטה קרוז עברו במנצ'סטר סיטי לרדוף אחרי הבלם המוכשר, עבורו הציעו לצ'לסי את הסך של 35 מיליון ליש"ט ולו מוכנים לשלם משכורת כפולה ממה שהוא מרוויח כעת, אשר מוערכת בסביבות ה-300 אלף ליש"ט לשבוע ועשויה למקם אותו בראש רשימת הכדורגלנים המרוויחים בעולם.

חברו לקבוצה של טרי, פרנק למפארד, אשר היה קרוב בעצמו לעזוב את סטאמפורד ברידג' לכיוון הסן סירו בקיץ שעבר בעקבות המנג'ר ז'וזה מוריניו, אמר היום על הבלם לתקשורת האנגלית: "אין לי מושג מה הוא יחליט לעשות בסופו של דבר. הייתי במצב שלו, אבל כולם במועדון מקווים שיישאר".

"היתה לי אפשרות לעזוב בקיץ שעבר, וללכת עם המנג'ר אותו אני אוהב, אבל כנראה שזה הגיע במצב בחיי בו זה פשוט לא התאים. הסיטואציה גרמה לי לחשוב הרבה. זו לא היתה החלטה פשוטה, ואני לא חושב שאנשים צריכים לשפוט את ג'ון. אנשים צריכים פשוט לכבד את הזכות שלו לבחור".

צילום: getty images.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק