פת: אימונים ב-6:30 בבוקר

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער בהפועל פ"ת, רון מרקוס, מוביל בהצלחה פרויקט של אימונים עם זריחת החמה. ילדים משוהם ואור-יהודה מגיעים להתאמן בשעה המוקדמת עקב מצוקת מגרשי אימונים

יום שלישי 24 נובמבר 2009
אשר גולדברג

 במתקן האימונים בסירקין בועטים בכדור מיד עם זריחת החמה. רון מרקוס, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער בהפועל פתח-תקווה, מוביל מהלך של אימוני טרום הליכה לבית הספר.

במחלקת הנוער של הפועל פתח תקווה סובלים ממצוקת מגרשי ېימונים. הקבוצות נודדות למגרשים חלופיים באזור פתח תקווה אבל במועדון הועלתה הצעה יצירתית שדנים בה ובמהלך השבוע שעבר נערך  דיון בהשתתפות ההורים והצוות המקצועי, אז הוחלט כי מספר קבוצות  יקיימו פעמיים בשבוע אימונים בשעה 06:30 בבוקר ורק לאחר̠מכן ילכו לבתי הספר.

אצל מרבית ההורים ישנה התנגדות למהלך אבל יש גם גורמים התומכים ברעיון, שיגרור יותר מחויבות, אהבה לקבוצה וילמד את השחקנים להתכונן כמו מקצוענים למשחק על-ידי כך שכבר שיגדלו ילכו לישון מוקדם ויכינו את עצמם נכון להמשך הדרך

ואߛן, החל מהשבוע שחקני קבוצות ילדים א' ונערים א' וב' מגיעים פעמיים בשבוע למתקן האימונים בהתלהבות שיא. רמת ההתעוררות גבוהה והילדים\נערים אוהבים את שעת הבוקר הבלתי שגרתית.

רבים מההורים מביאים את ילדיהם בנוסף מפ"ת וגם משוהם, אור יהודה, הוד השרון ומۧומות נוספים.

רון מרקוס מכניס דפוסי מקצוענות של חינוך ללימודים והכנת שעורים כתנאי לקבלה לאימונים. חינוך של ארוחות נכונות ושינה של לפחות 7 שעות לפני ההגעה לאימונים.

האימון בפועל מתחיל בשעה 06:20 ונמשך שעה. אחרי האימון מקבלים הנערים שתייה וסӠדוויץ' ומתפזרים מאושרים ליום הלימודים.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק