ביתר ירושלים לא תפורק

ההתאחדות לכדורגל ערכה דיון חירום בעקבות חוסר הוודאות בבית"ר ירושלים והבקשה של איציק קורנפיין להשתלט על הקבוצה. הפשרה: גאידמק נשאר הבעלים. בית"ר לא תפתח את העונה במינוס 9 נקודות

יום שלישי 21 יולי 2009
אשר גולדברג
 ההתאחדות לכדורגל ערכה הבוקר דיון חירום בעקבות חוסר הוודאות בבית"ר ירושלים והבקשה של איציק קורנפיין לרכוש את הקבוצה. בדיון השתתפו ראשי ההתאחדות עם אנשי האגף המשפטי, אנשי הבקרה התקציבית  והיו"ר של בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין.

בתום הפגישה אישרה ההתאחדות לאיציק קורנפיין לנסות ולהגיע להסדר עם נושי הקבוצה ולאשר את חוזי השחקנים בבקרה התקציבית.  בכל מקרה הובהר לקורנפיין כי הקבוצה נשארת בידיו של ארקדי גאידמק.

לקורנפיין יהיו כשבועיים ימים להגיע להסדר עם נושי הקבוצה ועם השחקנים שעדיין לא כולם אישרו את הקיצוץ שקורנפיין ביקש מהם.

לפיכך, בית"ר תפתח את העונה הבאה עם אפס נקודות ולא עם מינוס 9 נקודות כפי שהיה מתחייב ממנה באם הייתה מגישה בקשה להליך של הקפאת הליכים.

קורנפיין כבר שוחח בנושא עם איש העסקים גומא אגאייר. האחרון צפוי להעביר לקבוצה שני מיליון דולר ולהפוך לנשיא הכבוד של הקבוצה. אגאייר לא ירכוש את הקבוצה, אך יתרום לה כספים ויהיה נשיא הכבוד של בית"ר ירושלים.

מי שעוד צפוי לעזור למהלך הוא ראש עירית ירושלים, ניר ברקת. ראש העיריה יתווך בין בית"ר לבין אנשי עסקים נוספים שינסו לרכוש את הקבוצה מידיו של קורנפיין.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק