שום יחליט בעניין בנאדו

המאמן המיועד של בית"ר ירושלים, יצחק שום, יחל ככל הנראה לאמן את הקבוצה בימים הקרובים ובמקביל יחליט האם להשאיר את הבלם הוותיק בקבוצה. במכבי ממתינים להתפתחויות

יום שלישי 21 יולי 2009
אשר גולדברג
לאחר שהוחלט בהתאחדות לכדורגל כי בית"ר לא תלך להקפאת הליכים ותמשיך לפעול כרגיל, בהנחה שגומא אגאייר יזרים את הכספים המיועדים, מי שיתפוס את תפקיד המאמן יהיה יצחק שום, שהוביל את בית"ר לדאבל לפני שנתיים. שום יצטרך להחליט באשר לסגל השחקנים בהתאם לתקציב המיועד.


בין השאר יצטרך שום להחליט האם הוא מעוניין להשאיר את אריק בנאדו בסגל, אך המורכבות של העניין היא שהבלם הוותיק יצטרך לקצץ חמישים אחוז משכרו. בהנחה שהבלם יסכים לקצץ את הסכום המבוקש הוא ימשיך ככל הנראה עונה נוספת בשורות בית"ר ירושלים, אך במידה והבלם המחוזר לא יסכים לקיצוץ של 50 אחוז, בית"ר תצטרך להחליט אם היא מסכימה להשאירו. ככל הידוע, בבית"ר ירושלים לא מעוניינים לעשות איפה ואיפה בנושא קיצוץ משכורות השחקנים, ולא רוצים שיקרה מצב בו שחקנים מסויימים מקצצים ואחרים לא.


במכבי ת"א ממתינים להתפתחויות בין הבלם הוותיק וקבוצתו. ל-telesport נודע כי מכבי הגיעה כבר להבנות כספיות עם בנאדו ובנוסף מסתמן כי גם סרט הקפטן מיועד לבלם. במידה ושום יחליט לוותר על בנאדו דרכו למכבי ת"א תהיה סלולה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק