מנטשאשווילי הזר הרביעי באדום

זורב מנטשאשווילי, סיכם את תנאיו בהפועל ת"א ושיחק ביום רביעי מול גטבורג. במולדתו טוענים שהוא יהיה השחקן המרכזי בהפועל. בקבוצה עדיין מקווים שפרסמן ישלים את מסכת הזרים

יום רביעי 22 יולי 2009
אשר גולדברג
זורב מנטשאשווילי, סיכם את תנאיו בהפועל ת"א וישחק כבר ביום רביעי מול גטבורג. במולדתו טוענים שהוא יהיה השחקן המרכזי בהפועל. כמו כן טוענים אנשי תקשורת בגאורגיה כי האחרון ידוע כחם מזג במגרש. 

מנטשאשווילי בן ה-29, שמשתייך לסגל נבחרתו ושיחק בשלוש השנים האחרונות בליגה הלטבית, סרב בתחילה להכנסת סעיף אותו שיאפשר להפעול ת"א לשחררו בינואר, אך סוכנו הישראלי שכנע אותו להסכים. שכרו אמור לנוע סביב ה-170 אלף דולרים לעונה.

אמש (שלישי) נסגרה סופית עסקת שכטר

איתי שכטר ישחק בהפועל ת"א והפעם, הסאגה הקלוקלת במו"מ הארוך והלא מכובד שניהלו הפועל ת"א ומכבי נתניה, מצאה את פתרונה.

שכטר יעבור למתחם חודורוב, כשהקבוצה תסיים בסוף השבוע את מחנה האימונים שלה באוסטריה. המנצח הגדול בסיפור הוא המנכ"ל גבי קצרה,  שסירב לשלם לדניאל יאמר 700 אלף דולרים. קצרה הצליח לקצץ, כפי שפורסם לראשונה ב"טלספורט", 200 אלף "ירוקים" מהסכום, כשדניאל יאמר יקבל חצי מיליון דולרים בלבד בעבור החלוץ המצטיין. 

בהפועל ת"א  עדיין מאמינים כי גם ביוואן פרנסמן הדרום-אפריקאי, המנהל מו"מ עם אודנסה הדנית, יישחק בסופו של דבר בהפועל ת"א וישלים סופית את מצבת הזרים במועדון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק