מחזיקים אצבנות למכבי

שחקני הפועל תל-אביב צריכים לעבור את המשוכה בדמות בני-יהודה, אך כבר עם הראש במשחק של חיפה ביום שני בבלומפילד מול מכבי. יבואה חזר לאימונים ונראה חד

יום רביעי 25 נובמבר 2009
אשר גולדברג
אחרי המשחק הקליל בשבוע שעבר ברמת-גן מול הפועל פתח-תקווה, מתכוננת הפועל תל-אביב למשוכה הגבוהה בדמות בני יהודה.  לאור התצוגה הנהדרת והיכולת בחודש האחߨון, בקרב אוהדי הפועל ת"א התעניינות רבה בכרטיסים ושערים 4-5 ו-7 צפויים להיות מלאים.

הבוקר המשיכה הפועל תל-אביב בהכנות וציפתה לה הפתעה נעימה. סמואל יבואה השלים את האימון ונראה חד מאוד. יבואה נראה נחוש ובעט בשתי רגליו, כөגם ברגלו הפצועה הוא נראה חד וסיכן את השער שוב ושוב.

שחקני הפועל תל-אביב דיברו אימון על יכולתו של הגנאי הבוקר: "יבואה שחקן חשוב מאוד במערך שלנו. אם יבואה יהיה בכושר טוב לקראת בני יהודה, נעבור גם את זה בהצלחה".

ےם אלי גוטמן אמר למקורביו שהוא לא זוכר מתי סמואל יבואה נראה כך באימונים ושמדובר בבשורה טובה לקראת מאבקי האליפות.

ואם עסקנו במאבקי אליפות, שחקני הפועל תל-אביב אינם יכולים להישאר אדישים לתצוגה של היריבה העירונית בבאߨ-שבע ביום שני האחרון, ומחזיקים אצבעות לצהובים לקראת המשחק בשבוע הבא מול מכבי חיפה. 

שחקן בהפועל תל-אביב אמר היום: "אחרי שנים רבות אנחנו מחזיקים אצבעות למכבי. מדובר בפעם אחת בלבד בה אנחנו רוצים בניצחון של מכבי, מיד לאחר המשחק מול חיפה תחזור היריבות למקומה הטבעי. בכל מקרה, לפני שאנחנו סומכים על מכבי ת"א, אנחנו צריכים לנצח בשבת". 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק