0

לא יהיה קל ולא נהיה שאננים

יורוליג: מכבי תל אביב ערכה את מסיבת העיתונאים הרישמית שלפני המפגש נגד מארוסי. עוזר המאמן, שרון דרוקר מתכונן ליריבה: "רוצים להמשיך את המומנטום". פיני גרשון: "המөחק הכי קשה שיש"

יום רביעי 25 נובמבר 2009
שלמה חסיד
 מצב רוח מרומם במכבי תל אביב לקראת המפגש ביום חמישי בהיכל נוקיה נגד מארוסי היוונית. הצהובים לאחר הניצחון במשחק העונה בליגה נגד גליל גלבוע, וניצחונות מרשימים ביורוליג, מקווים להמשכיות בקו שנבנה. 

במסיבת העיתונאים הרישמית אמר עוזר מאמן מכבי תל אביב, שרון דרוקר: "כולם חושבים שמדובר במשחק קל, אני אומר שמארוסי קבוצה טובה מאוד. לא נגיע שאננים, אנחנו רוצים להמשיך את המומנטום מהניצחון ברומא".


יניב גרין. "צריכים להכתיב את הקצב"

דרוקר הוסיף ואמר: "אנחנו מול הקהל שלנו והם יודעים שבנוקיה זה לא יהיה פשוט. אנחנו צריכים לשחק את המשחק שלנו". 

מאמן מכבי תל אביב, פיני גרשון התייחס למשחק: "אלה המשחקים הכי קשים בגלל שכולם בעיתונים כבר נותנים את ההרגשה, שניצחנו את המשחק. אם השחקנים לא יבואו מוכנים מנטאלית, אנחנו נכנסים לבעיה. 

"תפקיד שלי כמאמן שהם יבואו מוכנים. אנחנו בהחלט לא מזלזלים במארוסי ותאמינו לי, שאין שחקן אצלנו שיזלזל חלילה ביריבה. אני לא מבין כבר כמה שבועות מתעסקים בגל מקל. שחקן שעוד לא הפך לשחקן משמעותי במכבי. אם הוא רוצה שיעזוב, לא נעמוד בדרכו. מבחינתי יכול ללכת לכל קבוצה". 

סנטר מכבי תל אביב, יניב גרין גם נכח במסיבת העיתונאים: "זה שהם רוצים לשחק לאט זה טוב ויפה. אנחנו צריכים להכתיב את הקצב".

מאצ'י לאמפה אמר

תגובות

טלספורט בפייסבוק