מדליה וגמר בפינלנד

הג'ודאית עדי זלוצ'נקו, היתה למדליסטית הישראלית הראשונה במשחקים האולימפיים האירופאיים לנוער הנערכים בטמפרה, פינלנד. דימטרי קרוייטר העפיל לגמר הקפיצה לגובה

יום רביעי 22 יולי 2009

הג'ודאית עדי זלוצ'נקו, מדליסטית הארד של אליפות אירופה לקדטיות היתה הערב (רביעי) למדליסטית הישראלית הראשונה במשחקים האולימפיים האירופאיים לנוער הנערכים בטמפרה, פינלנד.

זלוצנקו זכתה במדלית הארד אחרי שגברה בוואזרי וריתוק על הליטאית קאזאלונייטה ."אני מאושרת שזכיתי במדליה, אבל יחד עם זאת אני חייבת להודות שאני מאוכזבת מאד, כי רציתי להגיע להישג גדול יותר. זה חלק מנסיון ספורטיבי שאני רוכשת ואני גאה במה שאני עושה" סיכמה עדי זלוצ'נקו.

קפיצה אחת בלבד לגובה של 1.99 מטר הספיקה היום לדימטרי קרוייטר להעפיל לגמר במשחקים האולימפיים האירופאים לנוער בטמפרה פינלנד, שתקיים מחר אחה"צ.

הטניסאי בר בוצר הפסיד בשמינית הגמר 2:1 ליריב סלובקי. רוכב האופניים בן איינהורן הגיע לסבוב האחרון בתחרות כשהוא במקום עשירי שהיה מקנה לו מקום בגמר, אבל ממש לקראת סיום ארעה לו תקלה שרוכב מתחרה נכנס בו והוא לא הצליח להיכנס לגמר. בגמר ב' סיים במקום 24. חברו לנבחרת רועי גולדשטיין סיים במקום 21 בגמר ב'. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק