ג'וקיץ' המועדף של אבי נימני

דושאן ג'וקיץ' הסרבי, ששיחק בקלאב ברוז', ישחק במשחק האימון נגד דניזליספור הטורקית. גם באקרי דיאקיט בן ה-29 ממאלי יגיע להיבחן בקבוצה, צפו בביצועיו של הסרבי

יום חמישי 23 יולי 2009
אשר גולדברג

אחרי דיאקיט וקומאץ' מצטרף החלוץ הסרבי, דושאן ג'וקיץ', ששיחק בקלאב ברוז' הבלגית. שלושת הזרים ייבחנו היום (שישי), במשחק האימון ידידותי נגד דניזליספור הטורקית. ג'וקיץ' שיחק בעבר בליגה הקפריסאית וגם בכוכב האדום בלגראד. 

ג'וקיץ', הוביל את הכוכב האדום בלגרד לשתי אליפויות רצופות (2006 ו-2007) עם 22 שערים ב-37 הופעות, לחלוץ יש גם הופעה אחת במדי נבחרת סרביה.

לחצו כאן בכי לצפות בג'וקיץ' בפעולה

באקרי דיאקיט, חלוץ בן 29 ממאלי, ששיחק בעונות האחרונות בווהן מהליגה הגרמנית השניה, יצטרף מחר למחנה האימונים של מכבי ת"א וינסה להרשים את הצוות המקצועי בראשות אבי נמני. 

דיאקיט שיחק גם במיינץ הגרמנית, ממנה הושאל לווהן ובפרנקפורט ויש לו גם עבר בניס הצרפתית ודה חראפשאפ ההולדית. לשחקן גם מספר הופעות בנבחרת הלאומית של ארצו.

דיאקיט יצטרף לאנדריי קומאץ', קשר נבחרת סלובניה, שהצטרף למחנה האימונים כבר היום. קומאץ' הוא קשר אחורי המגיע מקבוצת דיורגרדן השבדית. במכבי ת"א טוענים שיכולתו של קומאץ' מוכחת ובמידה וההתרשמות ההדדית במהלך השבוע תהיה חיובית יוחתם קומאץ' בקבוצה.

מכבי ת"א נכנסת לשלב האחרון של מחנה האימונים בהולנד בעיירה מירלו כשהמטרה היא להכין את ההרכב המתגבש שירוץ בגביע הטוטו ובליגה שתפתח בדיוק בעוד חודש.

אבי נמני החליט ששירן ייני ישחק העונה כקשר האחורי של הקבוצה. ייני הוא ממצטייני המחנה ומוכיח שהוא עבר שינוי מקצועי וחשיבתי והוא מוכן לתפקיד החשוב בו שיחקו בעונה שעברה לסירוגין מושיקו מישאלוף, דולי ג'ונסון וליאור ז'אן.

ברוב העונה שעברה במשחקים בהם שותף ייני הוא שימש בעיקר כפקק בעמדת המגן השמאלי, אתמול במשחק ההפסד ללוקרן הבלגית (2:0) היה ייני המצטיין על כר הדשא וגרר התעניינות של אנשי לוקרן.                           ייני משמאל. בונים עליובמכבי ת"א ממתינים לאלונה ברקת כדי שתודיע אם היא מוכנה לקחת את אילייה יבוריאן ואת כל העלות הכספית של חוזהו.

תמונה: גטי-אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק