גולן וסטרול בדרך החוצה מלוקרן

פירסום ראשון: מהפך בלוקרן הבלגית. הצוות המקצועי הולך על שחקנים מיגוסלביה לשעבר, הופך אותה לחממה ונראה שעומר גולן ואבי סטרול יחפשו בשבועות הקרובים מועדונים חלופים באירופה או בישראל

יום שישי 24 יולי 2009
אשר גולדברג

 ביום רביעי גברה קבוצת לוקרן הבלגית על מכבי תל אביב 0:2, במשחק ידידותי במחנה האימונים בבלגיה.

ביציע בבגדים אזרחיים היה ניתן לזהות את החלוץ עומר גולן והבלם אבי סטרול, שנעדרו מהסגל ואינם משותפים כמעט במשחקים האחרונים של לוקרן והיחיד שמשחק זהו יואב זיו, המגן הימני של הקבוצה.

אחד הישראלים המוכרים והשושבין להגעתם של השניים ניגש אל נשיא המועדון וביקש הסברים, אבל הנשיא החביב בגימגום ארוך הסביר שנכון לעכשיו אין שום חשיבה בנושא הישראלים.

כעת מתברר שלוקרן עוברת מהפך ואינה מתכוונת בעונה שבפתח לבנות על 3 הישראלים תשאיר ככל הנראה רק אחד מהם, את זיו. מאז סיום העונה הופכת לוקרן לחממה של יגוסלביה לשעבר, ואת נושא הרכב והשינוי המקצועי מובילים יועצים וסוכני שחקנים יגוסלבים לשעבר.

לוקרן כבר צרפה שני שחקנים סרבים לקבוצה, ואף בלם סרבי נוסף נמצא בדרך. מעמדם של שני הישראלים לא ברור כעת והתמיהה היא בנושא הבלם אבי סטרול, שהיה בעונה שעברה ממצטייני הקבוצה ונבחר למצטיין על ידי האוהדים באתר האינטרנט של לוקרן.

נראה שהכוונה היא למכור את השניים באירופה. עומר גולן כבר היה במהלך סיום העונה שעברה במו"מ מתקדם עם סטיאווה בוקרשט הרומנית וקבוצות אנגליות שונות מגלות בו עכשיו עניין וצפויים התפתחויות בנושא.

בכל מקרה השניים חייבים למצוא קבוצה עד ה-31 באוגוסט, מועד סיום ההעברות האירופאי ועד לפגרת העברות הבא, שיהיה בחודש ינואר 2010.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק