בקהאם נקנס ב-1000 דולר

דיוויד בקהאם כדורגלן הלוס אנג'לס גלאקסי, נקנס ב-1000 דולר על ידי הנהלת ה-MLS, בעקבות התנהגותו במחצית משחקה של קבוצתו מול מילאן

שבת 25 יולי 2009
מערכת TELESPORT
 דיויד בקהאם הצליח לעצבן את אוהדי קבוצתו הל.א גלאקסי, אחרי שעבר בהשאלה למילאן באמצע העונה שעברה, והחמיץ כמות נכבדת ממשחקי הגלאקסי ב-MLS. חלק מהם הראו לכוכב האנגלי בדיוק מה הם חושבים עליו, כאשר הניפו שלטים בגנותו ושרקו לו שריקות בוז, במהלך משחק הידידות של קבוצתו מול אותה מילאן.

בקהאם, לא נשאר חייב, ובירידה למחצית, פנה לחלק מהאוהדים המקללים, והתגרה בהם חזרה, תוך שהוא קורא להם לרדת אליו לדשא. המאבטחים במקום התערבו, והמשטרה עצרה אוהד אחד שנאלץ לעזוב את האצטדיון.

היום הנהלת ה-MLS החליטה לקנוס את השחקן ב-1000 דולר, בעקבות התנהגותו המבישה. הקומישינר של ה-MLS דון גרבר אמר: "השחקנים שלנו לא צריכים להיות מעורבים בוויכוחים עם הקהל, ובטח לא בסיטואציות שיכולות להתפרש כקריאה לרדת מהיציע  לכר הדשא, בלי שום קשר לנסיבות".

בקהאם עצמו מתעקש שלמרות החתול השחור שעבר בינו לבין האוהדים, הוא מתכוון להישאר בגלאקסי. לגבי התקרית הוא אמר: "בסוף היום אני משחק את המשחק שלי ולא איכפת לי עם שורקים לי בוז או לא. אבל היו דברים שנאמרו על ידי קבוצה מאורגנת של אוהדים, שהם ממש בושה. אני לא רוצה שהמשפחה שלי תהיה עדה לדברים כאלה".

צילומים: GettyImages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק