מצב חירום בביתר ירושלים

יצחק שום לוקח אחריות: "אני אשם. נצא מזה". אוהדי בית"ר י-ם קראו למאמן יצחק שום להתפטר וקראו קריאות נגד חלק מהשחקנים.!ההליכה לפירוק בשלב זה יורדת מהפרק

שבת 28 נובמבר 2009
אשר גולדברג

מצב חירום בבית"ר ירושלים בעקבות ההפסד המביש 2:0 למועדון ספורט אשדוד. לאחר המשחק כינס המאמן, יצחק שום את השחקנים לאסיפה ואמר להם: "אני אשם ואני אוציא אתכם מהמצב הזה". 

כמה מאות מאוהדי הקבוצה עזבו כבר לפני הסיום את המגרש באשדוד, כשאחרים נשארו במקום קראו למאמן "יצחק שום תתפטר".

האוהדים אף מנעו מהשחקנים לצאת מחדר ההלבשה לכיוון האוטובוס. אחד משחקני בית"ר יӨושלים אמר: "הקבוצה במשבר. ישנם אנשים שחושבים שהם מעל כולם, אבל כקבוצה אנחנו ממש כלום".

הבעלים המיועד, גומא אגייאר, אמור לקיים מספר פגישות כדי למצוא את הנוסחא לצאת מהמשבר ובכל מקרה, כרגע אין כוונה להוביל את הקבוצה לפירוק. פירוק משמעותו, יגרום להורדת 9 נקודות ויוביל את הקבוצה הישר למקום האחרון בטבלה.

הכעס הרב בקבוצה הוא בעיקר על חלק מהשחקנים, שיצרו במשחקים האחרונים משבר בין ותיӧים לצעירים, ובמשחק באשדוד נראה, שהשחקנים עושים טובה שהם משחקים בכלל. אי הסדר והויכוחים באימונים, חייבים למצוא פיתרון במירוץ ובמאבק בין צעירי הקבוצה לותיקים ובראשם: אריק בנאדו, שמעון גרשון ועידן טל שלא תופסים פיקוד ונראים כמי שמשלימים
עם המצב.

במחזור הקרוב תארח בית"ר ירושלים את הפועל רעננה ובמועדון מאמינים שזה יוציא את הקבוצה לדרך, כשבכל מקרה החלומות לצמרת ומאבק על תואר האליפות, שעליו דיברו עידן טל וחבריו כבר לא קיים. בנושא יצחק שום שיש הסכם ישולם לו החוזה המקורי עליו הוא חתום ולא החוזה̠המקוצץ הנוכחי. 

תמונות: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק