האיגוד העביר פוליסות חדשות

שחקני נבחרת ישראל בכדורסל לא התייצבו לאימון הפתיחה לקראת משחקי אליפות אירופה בקיץ מאחר ולא הוסדרו הביטוחים. יו"ר האיגוד שי שני: זה סבוטאז. נחצו כל הקווים האדומים". האיגוד הציג פוליסות ביטוח חדשות

יום ראשון 26 יולי 2009
שלמה חסיד

שחקני נבחרת ישראל בכדורסל, לא התייצבו הבוקר  לאסיפת הנבחרת ולאימון הבכורה לקראת משחקי אליפות אירופה שיחלו בעוד כחודש וחצי. השחקנים הכריזו על סכסוך עבודה עקב היעדר פוליסות ביטוח לשחקני הנבחרת. 

מאמני הנבחרת צביקה שרף ויורם חרוש, ראשי איגוד הכדורסל ויו"ר ארגון השחקנים ניר אלון הגיעו לפגישה באולם האימונים בהדר יוסף, בה היו אמורות להיות מוצגות לשחקנים פוליסות הביטוח.

כשעה מאוחר יותר הציג האיגוד פולסיות ביטוח חדשות שהועברו לטל בורשטיין לעיון. ההנחה היא כי השחקנים יאשרו את הפוליסות החדשות וישובו להתאמן.

יש לציין כי השחקנים הוזהרו מראש כי יעמדו לדין באם לא יתייצבו לאימון, אולם קשה להאמין שכל השחקנים יעמדו לדין והיה ברור כי האיגוד ימציא פוליסות מתאימות במהלך היום.

 יו"ר ארגון השחקנים, ניר אלון, אמר כי: "האיגוד הודיע לנו שהפוליסות מוכנות. באנו עם עורך דין שלנו, שמתמצא בהליכי ביטוח ועד עכשיו לא קיבלתי  דבר. אם יהיו פוליסות מתאימות, השחקנים יגיעו מיד לאימון".

יו"ר האיגוד, שי שני, זעם: "זהו בוקר לא טוב לספורט ולכדורסל. נכנסנו למאבק כוחני ומגלומני על גב נבחרת ישראל. בניגוד לסכסוך עם המאמנים שהוא לגיטימי, עולות תהיות קשות ביותר לגבי המניעים בסכסוך של השחקנים. נחצו כל הקווים האדומים. צריך לזכור שאין לנו מחלוקת עם אף שחקן. לא חזרנו במילימטר מהסיכומים שהגעתי אליהם עם צביקה שרף. אסור להשבית  נבחרת בגלל ניסוח של הסכם. באיזה מקום מתוקן יכול להיות דבר כזה? זה ממש סבוטאז'".
תגובות

9

טלספורט בפייסבוק