נמני: נצרף עוד שלושה זרים

מכבי תל אביב הציגה את הספונסר החדש פייאג'יה. אבי נמני אמר מאוחר יותר ל-TELESPORT: "הפאזל במכבי עוד יושלם". ג'ו ביזארה, הבלם ששיחק בקבוצה נמצא במו"מ

יום שני 27 יולי 2009
אשר גולדברג

מכבי תל אביב ערכה היום (שני) מסיבת עיתונאים, בה הוצג הספונסר החדש של הקבוצה, חברת פייאג'יה. על פי הערכות תשלם החברה סכום של 700 אלף דולר לעונה למכבי תל אביב.

היו"ר אביב בושינסקי הפך את האירוע ליום חג ואמר: "מדובר בהישג גדול שחברה בינלאומית נותנת אמון לקבוצה מישראל. נשיא החברה וסגנו ראו למה הם נכנסים,  לאחר שאשתקד הם רכשו  מנויים לתא הכבוד בבלומפילד. זו הבעת האמון הגדולה ביותר שיכולה להיות של חברה לקבוצה. החסות הזו גבוהה יותר מהחסות שקיבלנו בעונה שעברה וזו החסות הגבוהה ביותר בישראל, בטח העונה הזו".

בושינסקי אמר עוד: "אני בטוח בקבוצה. לא הצבנו מטרות גבוהות למרות שאנחנו שואפים למעלה. יש בקבוצה 15 שחקני בית וזה כיף גדול. המרקם החברתי מצוין וזה לא דבר של מה בכך. מכבי תל אביב תתבסס על שחקני בית וזה מצוין".

מה שבושינסקי לא ידע הוא שמספר דקות אחר כך התייצב אבי נמני מול מספר עיתונאים וסיפר כי: "יש שחקני בית, אבל את הסגל ישלימו שחקנים זרים. אנחנו נצרף עוד שלושה שחקנים זרים. הפאזל במכבי עוד יושלם"


ביזארה. כובש מול הרצליה.

בתוך כך, במכבי ת"א בודקים את האופציה להשיב לארץ את ג'ו ביזרה, הבלם האורוגוואי ששיחק בקבוצה בחצי עונת 07/08 תחת ניר לוין. בקבוצה החלו במו"מ עם הבלם, ששכרו מוערך בסביבות ה-100 אלף יורו.

הבלם שיחק אשתקד בפאוק סלוניקי, אותה קבוצה שמכבי הדיחה בסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות בשנת 2004 אינה רוצה להמשיך עם הבלם את ההתקשרות, עובדה שיכולה לסלול את דרכו של ביזרה חזרה לקרית שלום.

תמונה: האתר הרישמי של מכבי ת"א

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק