בחיפה מוכנים. באוקטבה בטוחים

מכבי חיפה מתכוננת ביתר שאת לקראת המפגש הראשון מול אלופת קזחסטן, אוקטבה במסגרת מוקדמות ליגת האלופות. לוי: "אנחנו רגילים לשחק מול קהל גדול". אצל היריבה, ישנו ביטחון רב. מוחאנוב: "יש לנו יתרון על חיפה"

יום שני 27 יולי 2009
אשר גולדברג
דריכות גבוהה במכבי חיפה לקראת המשחק הראשון מול אוקטבה שיערך ביום שלישי, במסגרת הסיבוב השלישי במוקדמות ליגת האלופות. 

אצל הירוקים משדרים מצב רוח מרענן לנוכח המפגש ההיסטורי בין הקבוצות, כאשר אלופת קזחסטן, אוקטבה תזכה לתמיכה של 13 אלף צופים משולהבים, שמכבי חיפה תצטרך להסתדר איתם לא רק על כר הדשא.

"נחתנו כאן והרגשנו שכאן מדברים כדורגל. הייתה המולה סביבנו, אבל הבנו שזה נוהל רגיל שבשיגרה" - אמר מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, לאחר נחיתתו בקזחסטן. לוי המשיך ואמר: "יהיה מגרש מלא של 13 אלף צופים, אבל לא נשכח שאנחנו רגילים לשחק מול מגרשים מלאים ואפילו אצלנו בבית בקרית אליעזר". 


דרסיליה ואדורם קייסי עם שוטר מקומי (באדיבות האתר הרשמי)

בצד השני, אצל אוקטבה מרגישים ביטחון, אולי אפילו ביטחון מופרז: "לנו יש יתרון על מכבי חיפה, בכך שהתחלנו את העונה כבר מוקדם מאוד וזה יועיל לנו מול הקבוצה הישראלית" - כך התייחס מאמן הקבוצה המארחת, מוחאנוב. 

למרות זאת, במכבי חיפה מודעים בעיקר לשערי החוץ. שער חוץ יקר יעניק לחיפה יתרון גדול לקראת הגומלין שיערך בשבוע הבא, ביום שלישי בקרית אליעזר. הבעיה המסתמנת כעת לפני משחקה של מכבי חיפה, היא כיצד יראו האוהדים את המשחק, כאשר אף זכיין תקשורתי לא קנה את זכויות השידור.

תמונות: באדיבות האתר הרשמי - מכבי חיפה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק