זלאטן: נשבר לי מאיטליה

מספר 9 החדש של ברצלונה, זלאטן איברהימוביץ', שהוצג לעיני 75 אלף צופים בקאמפ נואו, התוודה מדוע החליט לעזוב את אינטר ולעבור לספרד: "באיטליה יש לחץ. זה כבוד עצום להגיע ברצלונה"

יום שני 27 יולי 2009
אייל כהן

לאחר הקרנבל סביב כריסטיאנו רונאלדו וחתימתו בריאל מדריד, הגיע פסטיבל חדש בקאטלוניה, כאשר אלופת אירופה, אלופת ספרד ומחזיקת הגביע, ברצלונה, הציגה את המלך החדש לעיני כ-75 אלף איש נלהבים, זלאטן איברהימוביץ', שחתם ל-5 שנים והוצג בקאמפ נואו. 

השחקן בן ה-27, ששיחק בשנים האחרונות במדי אינטר מילאנו, פותח דף חדש במדי ברצלונה:"אני מרגיש שאני כמו בחלום עכשיו. זה לא היה ימים קלים עבורי. רק מועדון אחד יכול לקנות אותי, והוא ברצלונה" אמר איברהימוביץ', שלא יכל להסתיר את התרגשתו מעצם המעמד. 

השוודי המשיך: "זהו כבוד גדול. ישנם מועדונים גדולים, אבל כאן זה ספיישל ומיוחד. לשחק לצידם של מסי וצ'אבי בכלל, אני כאן כדי להעניק משהו חדש. אני רוצה לזכות בכל התארים". 

למרות כל החיוכים במסיבת העיתונאים, זלאטן איברהימוביץ' נבדק בקאמפ נואו ואובחן אצלו פציעה ביד, פציעה שנגרמה במשחקי קדם העונה מול צ'לסי: "בדקנו את זלאטן ואיבחנו שבר ביד השמאלית. כעת אנחנו לומדים את הבעיה כדי שהיד תתרפא בהקדם. נחליט באיזה טיפול מומלץ לבצע". אמר ד"ר ריקרדו פרונה. 

בנוסף לכך, זלאטן איברהימוביץ' לא התבייש להודות מדוע עזב את איטליה לספרד: "פשוט נמאס לי, לא יכלתי יותר לחיות באיטליה. הכל שם זה לחץ, הרגשתי שאני חייב לעוף משם כבר בדצמבר, בחג המולד. ככל שראיתי איך ברצלונה משחקת, כך יותר רציתי לעבור לשם. האם אינטר שילמו לי יותר מכל שחקן שם? אין תגובה".

מה שידוע לפרקי פרקים, זהו המאבק הרישמי בין שני המועדונים הגדולים בספרד: ברצלונה וריאל מדריד. לאחר שהבלנקוס הנחית את כריסטיאנו רונאלדו, קאקה, אביול וקארים בנזמה על סך 209 מיליון יורו, ברצלונה לא נותרה חייבת וחימשה את מערך ההתקפה של גיורדיולה. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק