אשקלון: ההנהלה נגד הוכנבוים

בלעדי: טענות בהנהלת הפועל אשקלון כלפי מאמנה לשעבר ירון הוכנבוים, אשר התפטר ביום שישי האחרון. לטענת ההנהלה, המאמן סיכם בנצרת עילית, טרם ההתפטרות. הוכנבוים: זה שטויות. ביום שישי עוד היה לנצרת מאמן

יום שלישי 09 ינואר 2007
עדי גלסקה
ביום שישי הקרוב תארח הפועל אשקלון את הפועל נצרת עילית, במסגרת המחזור ה-16 בליגה הלאומית בכדורגל. בינתיים, העניינים בין שני המועדונים מתחממים, עקב חתימתו של מאמנה המתפטר של אשקלון, ירון הוכנבוים, בנצרת עילית. כזכור, ירון הוכנבוים התפטר ביום שישי האחרון מהפועל אשקלון וכבר ביום ראשון חתם בנצרת עלית.

הבעלים של אשקלון, פרוספר אזגי, שטח הערב טענות קשות נגד מאמנה לשעבר של קבוצתו. לטענתו, לא זו בלבד שהמאמן כבר היה סגור בקבוצה הצפונית, אלא הוא זה שהיה בין מארגני  שביתת שחקני הקבוצה, בכדי לסדר לעצמו עילה להתפטרות. 

שחקני הקבוצה שבתו ביום חמישי, עקב הודעת ההנהלה כי היא מקצצת 30 אחוז ממשכורות השחקנים עקב יכולתם הירודה.

במחזור הקרוב, כאמור, תפגוש אשקלון את נצרת עילית והוכנבוים, כאשר על הקווים יעמוד מאמנה החדש, מירו בן-שמעון.

פרוספר אזגי אמר היום ל- TELESPORT: "השיבתה לא היתה של השחקנים. לדעתי, המאמן יזם את השביתה. אני משער שהוא חיפש מקום עבודה קרוב לביתו והוא מצא".

ירון הוכנבוים אמר ל- TELESPORT: "זה שטויות. ביום שישי כשעזבתי את אשקלון עוד היה מאמן נצרת עילית. האשימו אותי בשביתה עם השחקנים?  אז לא סיפרו את הסיפור האמיתי ולי לא היתה בעיה לספר את הסיפור. היו"ר אמר שהוא מוריד לשחקנים 30 אחוז בגלל היכולת החלשה, אבל אז התברר כי לחלק מהשחקנים הוא הבטיח לא להוריד, כמו למשל לאבי פרץ.  הוא בסך הכל רצה להוריד בשכר לשחקנים שהוא רוצה שיעזבו ואני לא רציתי לתת לזה יד. כשהתפטרתי עוד החזקתי בכרטיס טיסה לחו"ל. לא תכננתי לחתום בנצרת עילית. הם פנו אליי והחלטתי לחתום שם".

בינתיים נפטרה אימו של המאמן החדש של אשקלון, מירו בן שמעון והקבוצה תתייצב למשחק ביום שישי ללא מאמן ראשי.

צילום: "המכתש" אתר אוהדי הפועל רמת גן
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק