להפועל חסרים 12 מיליון שח

אנשי הפועל תל אביב נפגשו עם הבקרה התקציבית: לקבוצה חסר כ-12 מיליון שקלים, כדי להגיע לתקציב 34 מיליון ש"ח העונה. להפועל פ"ת חסר כ- 1.5 מיליון ש"ח

יום שני 27 יולי 2009
אשר גולדברג

 תקציב הפועל תל אביב אותו מבקשת הקבוצה להעביר ברשות בבקרה התקציבית עומד על 34 מיליון שקלים, זאת בעקבות כל שחקני הרכש  וחיזוק הקבוצה, שנעשה בשבועות האחרונים.

אולם לקבוצה חסר כ-12 מיליון שקלים כדי להגיע לסכום הנ"ל, שיהיה התקציב לעונה הקרובה. בפגישה שהתקיימה עם ראשי הרשות לבקרה התקציבית עם  יו"ר הרשות, עופר אורליצקי ואנשיו,  נשלחו  אנשי הפעו תל אביב להביא את הכסף החסר.

גורם המקורב לקבוצה אמר ל-TELESPORT: "הפועל ת"א עדיין מאמינה, שהיה יכולה למכור את וינסנט אניימה ואת סמואל יבואה ומשם הכסף שהיה אמור להכנס ולהיות על בסיס לתקציב המוגדל, אבל אם הקבוצה לא תמכור  עם השוער הניגרי והחלוץ הגנאי, ולא יהיה מקור לסכום הגבוה הזה בבקרה, יהיו חייבים אנשי הקבוצה, לפחות במשחקים הקרובים בגביע הטוטו או בתחילת הליגה, לקזז שחקנים, אבל הפועל ת"א בטוחה שהיא תצליח לסדר את הנושא". 


"הכסף יכנס ממכירת יבואה ואניימה"

הקבוצה תקיים ביום שלישי אימון בוקר ולאחריו תמריא לשוודיה למשחק נגד גטבורג, שיערך ביום חמישי. בהפועל ממתינים בשעות הלילה המאוחרות להגעתו של שחקן הרכש, זורב ננטשווילי, שפיספס טיסה שנייה ובמידה והוא יגיע בשעות הלילה, הוא יעבור בדיקות רפואיות ויצטרף לטיסת הצהרים, למרות שבנושא הכל עדיין פתוח, שהשחקן לא יספיק להגיע לישראל.

להפועל פתח תקווה שאנשיה הגיעו לבקרה התקציבית חסר כ-1.5 מיליון שקלים, וגם כאן לקבוצה יש עוד כשישה ימים להביא את האישורים לפני שיוחלט לנקוט נגדה צעדים של הורדה לליגה הלאומית. 

ההבדל בין פתח תקווה להפועל תל אביב היא שלהפועל תל אביב אין כל בעיה עם תקציב המינימום.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק