שניידר העביר את מכבי בבקרה

הבעלים של מכבי ת"א, העביר את כל הערבויות בבקרה התקציבית ושחקני הרכש, שטראובר, אבידור וגפני יוכלו לשחק מול סכנין. הקשר הסלובני, אנדריי קומאץ' סיכם בקבוצה. גולדהאר קיבל את בדיקת הנאותות

יום רביעי 29 יולי 2009
אשר גולדברג
במכבי ת"א יכולים לנשום לרווחה. זאת אחרי שהבעלים אלכס שניידר העביר את מכבי ת"א ברשות לבקרה התקציבית. 

שניידר העביר את הערבויות הנדרשות ובמכבי ת"א יכולים להתרכז במשחק הרישמי הראשון העונה, ביום שבת מול בני סכנין. הכסף ששניידר העביר, יאפשר למכבי לשתף את שחקני הרכש החדשים שלה: לירן שטראובר, יובל אבידור ורוני גפני.

בתוך כך, מכבי ת"א סיכמה היום על רכישתו של אנדריי קומאץ', הקשר הסלובני שנבחן עם הקבוצה בימים האחרונים. בקבוצה מחכים לאישור של שניידר לעיסקה, על מנת שהשחקן יוכל לחתום רישמית בקבוצה.

מיצ'ל גולדהאר, המיליארדר הקנדי המעוניין כבר מספר חודשים ברכישת מכבי תל-אביב מידי אלכס שניידר, פתח בימים האחרונים במו"מ מחודש לרכישת הקבוצה, כפי שפורסם ב-TELESPORT בסוף השבוע שעבר.

גולדהאר מוכן לקחת את הקבוצה לאלתר ולהשקיע סכום גבוה יותר מאשר הבעלים אלכס שניידר, כשמחלוקות בנושא חובות עבר והשקעות מול חברת הניהול של מכבי תל-אביב עדיין גורמות לעיכוב ההחלטה של שניידר, שנחוש בדעתו למכור או להעביר הלאה את מכבי תל-אביב לבעלות אחרת.

שניידר הדגיש כי המחויבות שלו למכבי תל-אביב העונה תהיה כמעט במינימום השקעה ונכון לעכשיו הכספים המוזרמים הם מספונסרים ומחסויות שגייס יושב ראש הקבוצה, אביב בושינסקי.

שלשום  התקיים דיון של ועד אגודת מכבי תל-אביב בביתו של דיוויד פדרמן בנושא הכניסה העתידית של גולדהאר והדרישה לכספים שגולדהאר אמור להתחייב אליהם. הדרישות של אגודת מכבי תל-אביב יועברו היום לאלכס שניידר, במקביל לרצון של מכבי תל-אביב לסיים בתוך מספר ימים את הנושא של העברת הקבוצה ברשות לבקרה התקציבית.

גורם במכבי תל-אביב אמר הבוקר ל-TELESPORT: "הסיכויים שגולדהאר ירכוש את מכבי תל-אביב הם יותר מ-50 אחוז. שניידר כבר מוכן והנושא נבדק משפטית".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק