0

אנו רוצים להתקדם בלי הרעש

אנדי רם לאחר הניצחון של הצמד הישראלי וההעפלה לגמר האינדיאן וולע: המטרה העיקרית השנה היא להגיע למאסטרס שוב. אנדיוני יפגשו בגמר את דאם ופאאס

שבת 17 מרץ 2007
אורן קורנפלד
יוני ארליך ואנדי רם ממשיכים להוכיח שמקומם בצמרת הזוגות העולמית בטניס אינו מקרי. הלילה (שישי) הם גברו על הצמד̠האוסטרי יורגן מלצר ויוליאן קנולה בשתי מערכות (2:6, 5:7) והעפילו לגמר הטורניר היוקרתי אינדיאן וולס, שנערך בקליפורניה.

לאחר המשחק אמר אנדי רם ל-TELESPORT: "שיחקנו משחק טוב היום. אנחנו ממשיכים את המומנטום הטוב שלנו מהשבועות̠האחרונים. אנחנו מנסים לעשות את ההכי טוב כדי להישאר ברמות הגבוהות ללא כל הרעש מסביב".

על המשך המטרות של הצמד אמר רם: "המטרה העיקרית שלנו השנה היא להגיע שוב למאסטרס, אבל בינתיים יש לנו עוד דרך ארוכה כדי להגיע לשם".

בߒמר מצפים לרם וארליך מרטין דאם הצ'כי ולינדר פאאס ההודי, המדורגים חמישי בטורניר. הצמד הצ'כי-הודי גבר במשחק מותח על המדורגים ראשונים, יונאס ביורקמן השבדי ומקס מירני הרוסי 2:6, 7:6, 10:12.

לישראלים, הממוקמים 12 בעולם, זהו גמר өני העונה והם מחזיקים במאזן של 10 ניצחונות ו-6 הפסדים מתחילתה. הניצחון יקפיץ אותם למקום השישי בדירוג הזוגות העולמי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק