אגייאר רוצה לקבוע בקבוצה

ארקדי גאידמק כבר לא בתמונה, אבל מתברר שגומא אגייאר אינו אחד שתלוש מהמציאות. אגייאר איש עסקים שרוצה כבר עכשיו תמורה לכספו: חתימה שבית"ר ירושלים שלו והחוקים יתנהלו על פי חוקי גומא אגייאר

יום רביעי 29 יולי 2009
אשר גולדברג

 רק הכניסה לאירועי תשעה באב עוצרים את גומא אגייאר מלהעביר 4 מיליון דולר עליהם חתם והתחייב באירוע המתוקשר, שהיה בשבוע שעבר בירושלים. אירוע שאיפשר והכניס רוח חדשה לקיומה של בית"ר י-ם והחשיבה, שעידן ארקדי גאידמק הסתיים ועידן אגייאר מתחיל.

בינתיים 4 מיליון הדולרים לא הועברו לראשות לבקרה התקציבית ויאמר מיד לבית"ר ירושלים יש עוד כשבוע זמן לעשות זאת, אבל הקולות שעולים מתוך בית"ר ירושלים וסביב אנשיו של אגייאר, מאירים אור אחר לגמרי על הכניסה הזוהרת והשטיח שנפרס בפני גומא אגייאר והדולרים.

מתברר שאגייאר אינו נאיבי ויועציו הם בהחלט אנשים יודעי דבר ולא כמו השמות ההזויים והיועצים הגרועים, שהקיפו את ארקדי גאידמק וחיסלו את כספו. אגייאר רוצה להיות המוביל  הקובע בלי שאיש יכתיב לו דבר ותמורת הכסף שיזרים, כביכול כפילנתרופ וכאיש אוהב ירושלים וקבוצת בית"ר י-ם, אגייאר למעשה רוצה להיות מעכשיו האיש שיקבע את החוקים לעונה הזאת ובכלל.


בית"ר מתאמנת ברומניה. "אגייאר לא חייב להתחייב לכלום. הוא יקבע את גובה התקציב"

אגייאר רוצה שיידעו כי הדברים שאותם יעשה לא יובילו אותו על ידי גורמים אחרים, אלא הוא
למעשה יהיה האיש, שיקבע את התקציב ואת מבנה בית"ר ירושלים לשנים הבאות.

גורם בכיר המקורב למהלך, שמוביל עכשיו אגייאר מול איציק קורנפיין אמר ל-TELESPORT: "אגייאר לא חייב להתחייב לכלום. לא צריך לסנדל אותו ולא צריך לדרוש ממנו 4 או 5 מיליון דולר תקציב ראשוני בכל עונה. את גובה התקציב יקבע אגייאר לבד ואיך תראה הקבוצה".

מתברר שאיש מהנושים הרבים של בית"ר ירושלים, שסינדלו את הקבוצה בגלל חובות של גאידמק מחוץ לקבוצת הכדורגל אינו מוכן לוותר ובשלב זה להוביל הסרת העיקולים והסרת העיקול על זכויות הניהול. אגייאר מבקש להוריד מהגב את קבוצת הנושים, ללכת לבית המשפט ולקבל את הקבוצה מארקדי גאידמק תמורת הכסף והסכום של 4 מיליון דולר, שיכנס לקופת בית"ר, שיהווה למעשה וכאן הכותרת "סכום המכירה".

שחקן בבית"ר ירושלים אמר מרומניה ל-TELESPORT: "כולנו ממתינים לבשורות טובות, אבל רואים ושומעים את הקולות של דניאל יאמר, אלכס שניידר וכל אילי הממון, שאת הפרסומת שלהם כבר עשו מעבר לטווח הקרוב, אי אפשר לבטוח בשום גורם, שמחייך למצלמות"

תמונות: באדיבות האתר בית"ר נט.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק