הסיטי ממשיכה במסע החימוש

קולו טורה, בלמה של ארסנל ונבחרת חוף השנהב, הצטרף לקבוצת הכוכבים של מנצ'סטר סיטי תמורת 16 מיליון פאונד ויחבור לחברו לארסנל, עמנואל אדביור. ארבלואה חתם בריאל מדריד

יום רביעי 29 יולי 2009
מערכת TELESPORT
 מנצ'סטר סיטי ממשיכה במסע ההתחמשות שלה לקראת העונה שבפתח. הקבוצה העשירה בעולם לא רק מתחזקת, היא גם מחלישה את היריבות שלה בצמרת הפרמייר-ליג. 

אחרי שרכשה את קרלוס טבז ממנצ'סטר יונייטד ואת גארת' בארי מאסטון וילה, השלימה היום הסיטי רכישה נוספת מארסנל, כאשר קולו טורה, הבלם המצויין של ארסנל הסכים לעבור לסיטי, ויצטרף לחברו מארסנל בעונה החולפת, עמנואל אדביור הטוגולזי.

הסיטי תשלם לארסנל כ-16 מיליון פאונד עבור השחקן, אחרי שכבר שילמה לארסנל 25 מיליון פאונד עבור רכישתו של אדביור. טורה יחתום רישמית בסיטי לארבע שנים, אחרי שיעבור את הבדיקות הרפואיות שלו במועדון והוא יצטרף לסוללת הכוכבים שכבר חתמו בקבוצה כמו גארת' בארי, רוקה סנטה קרוז, קרלוס טבז וכמובן אדביור, חברו לארסנל.

הסיטי, שהוציאה כבר  סכום אסטרונומי של 95 מיליון פאונד הקיץ על רכש, אינה מסתפקת בטורה והיא קרובה מאוד לסיכום על רכישתו של ג'וליין לסקוט, בלמה המצויין של אברטון ונבחרת אנגליה.

ארבלואה חתם בריאל מדריד

 אחרי שסיים לחזק את ההתקפה שלו בכריסטיאנו רונאלדו, קאקה ובנזמה, מתפנה פלורנטינו  פרז, נשיאה של ריאל מדריד לחיזוק ההגנה, שהיתה נקודת התורפה של הקבוצה בעונה החולפת. "המארקה" הספרדי מדווח היום שאלברו ארבלואה, מגינה הספרדי של ליברפול, חתם בשורות הבלאנקוס, זאת אחרי שריאל הצליחה להגיע לסיכום כספי עם ליברפול על העברתו של המגן.

על פי הדיווחים, ארבלואה יעבור לריאל מדריד תמורת 4 מיליון יורו. המגן חתם בקבוצה בריאל לחמש שנים וישחק בשורותיה עד 2014. "המארקה" מדווח שהשחקן כבר עבר את הבדיקות הרפואיות של במועדון ויוצג בימים הקרובים.

אבלואה, שגדל בריאל מדריד, הספיק לשחק בלה קורוניה ובעונה החולפת שיחק בהצלחה רבה תחת ראפה בניטז בליברפול. חוזהו של ארבלואה במרסיסייד היה אמור להסתיים בתום העונה הבאה.

צילום: גטי אימג'

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק