כרטיסו של בוזגלו לא שייך למכבי

חשיפה בלעדית: ל-telesport נודע כי 2 מיליון דולר מהכרטיס של מאור בוזגלו שולמו על ידי שני אנשי עסקים מוכרים, ובמידה ושניידר ירצה למכור את הקבוצה, יצטרך להשיב להם את ההשקעה. הכרטיס עלה 2.4 מיליון יורו

יום חמישי 30 יולי 2009
אשר גולדברג

זה קרה לפני כשנה. מאור בוזגלו עבר למכבי תל אביב בעסקה הגדולה ביותר שידעה ליגת העל בין שתי קבוצות מהליגה הבכירה. שנה אחרי, telesport חושף כי חלק מכרטיסו של השחקן שייך למעשה לשני אנשי עסקים שהלוו לאלכס שניידר את הכסף עבור בוזגלו.

כרטיסו של מאור בוזגלו נרכש לפני כשנה ב-2.4 מיליון יורו. מחצית מהסכום הועבר ליענקל'ה שחר, 1.2 מיליון יורו, והמחצית השנייה הועברה לאביו של השחקן.

אלכס שניידר לא רצה אז לקנות את מלוא כרטיסו של הקשר, אך שני אנשי עסקים מוכרים המליצו לו בחום ללכת על העסקה, ואף הלוו לו סכום של 2 מיליון דולר, והבטיחו לו כי השחקן יועבר לאחת מהקבוצות הגדולות באירופה בתוך שנה או שנתיים.

אחד מאנשי העסקים אמר אז לשניידר: "זו השקעה בטוחה. שחקן כמו בוזגלו לא היה בכדורגל הישראלי כבר 30 שנה. הוא יגיע רחוק יותר מחיים רביבו ואייל ברקוביץ'".

אחת הבעיות של שניידר היא שבמידה וירצה למכור את הקבוצה, יצטרך הוא להחזיר לכל אחד משני אנשי העסקים מיליון דולר, מתוך הסכום הכולל של כרטיס השחקן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק