כץ ביקש לדחות הדירקטוריון

הדירקטורים מטעמו של רענן כץ ביקשו משמעון מזרחי לדחות הדיון שנקבע להיום. הסיבה: ללא הנתונים המלאים והמפורטים של התקציב לא ניתן לקיים דיון מקצועי. הישיבה תתקיים כמתוכנן

יום שישי 31 יולי 2009
שלמה חסיד

 ברוחות בהנהלת מכבי תל אביטב מסרבות להירגע. במכתב שהעבירו  ביום חמישי בערב נציגיו של רענן כץ בדירקטוריון מועדון הכדורסל מכבי ת"א אל יו"ר הדירקטוריון, שמעון מזרחי, ביקשו הדירקטורים את דחיית הדיון בתקציב שנקבע להיום (שישי). 

לדברי שלושת נציגיו של כץ,  למרות בקשות חוזרות ונשנות לקבלת פירוט התקציב במלואו, עד לרגע זה לא נמסר לידם נתונים אלה. ללא הנתונים המלאים והמפורטים של התקציב שאמור להיות נדון ביום שישי, :ברור כי לא ניתן לקיים דיון מקצועי ולהגיע להחלטות מוסכמות וענייניות לגבי התקציב".

נציגי כץ הודיעו כי היה והישיבה לא תדחה, למרות העובדה שהנתונים עצמם לא נמסרו לידם – אזי אין כל טעם בהגעתם לישיבה ולפיכך לא יוכלו להשתתף בדיון. 

הנציגים מדגישים בפנייתם ליו"ר הדירקטוריון, כי מועדון מכבי, שגשוגו והצלחתו חשובים להם ולכולם  ולכן, מאחר ולתקציב תפקיד מרכזי להבטחת עתיד המועדון, מעוניינים נציגי כץ לקיים דיון חשוב זה בהקדם האפשרי, זאת מיד עם קבלת הנתונים הנדרשים במלואם.

על פי הידוע הבהירו שמעון מזרחי ושאר חברי הדירקטוריון כי הם דורשים מכץ לחתום על הסכם סודיות בטרם יועברו אליו המסמכים.

מזרחי הבהיר כי גם ללא כץ ונציגיו תתקיים הישיבה כמתוכנן.

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק