פליקס חלפון נורה. מצבו קשה

שחקן העבר פליקס חלפון אינו מפסיק להסתבך בתקריות אלימות. הלילה (שישי) נורה הכדורגלן לשעבר לאחר שיצא ממועדון לילה בתל אביב ומאושפז בבית החולים איכילוב במצב בינוני. הבוקר: המשטרה עצרה שני אחים חשודים

יום שישי 31 יולי 2009
נמרוד הגפני
 פליקס חלפון, כדורגלן העבר, הסתבך לא מעט בעברו באירועים פליליים. הוא ישב שלוש שנים בכלא על סחר בסמים, היה מעורב בקטטות ורק לפני כחודשיים שוחרר בערבות לאחר שנחשד כי הטריד בחורה צעירה והיכה את אחיה.

חלפון, שצפה במשחקה של מכבי נתניה מול גלאטאסאריי עם חברים, הגיע למועדון ה"ארנה" ברחוב המסגר בתל אביב. עדי ראיה מספרים כי בסביבות השעה שלוש לפנות בוקר קיבל פליקס חלפון שיחת טלפון ומיהר לצאת החוצה. על פי עדי הראיה, חיכו לחלפון שלושה אנשים במגרש החניה. בין הארבעה התפתח ויכוח קולני שהתדרדר אחר כך לאלימות. עדי הראיה מספרים כי השלושה היכו את חלפון אשר ניסה לברוח ואז אחד מהם שלף אקדח והחל לירות.

ככל הנראה נפגע חלפון בבטנו ואיבד דם רב. ניידת מד"א שהגיעה לאזור פינתה אותו בדחיפות לבית החולים איכילוב, שם הובהל לחדר הניתוח. על פי אביבה שמר, דוברת בית החולים איכילוב, חלפון יצא מחדר הניתוח ומצבו מוגדר בינוני וכמובן שאין סכנה לחייו.

כמו כן נעצרו בבוקר שני אחים החשודים בנסיון לפגוע בחלפון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק