אושר תקציב מכבי תא

בישיבת הדירקטוריון של מכבי ת"א הוחלט היום (שישי) שתקציב הקבוצה יעמוד על 18 מיליון דולר. בנוסף, החליטו החברים לנסות ולהיפרד מרענן כץ

יום שישי 31 יולי 2009
שלמה חסיד
דירקטוריון מכבי ת"א התכנס הבוקר בשביל לאשר את תקציב הקבוצה לעונה הבאה שעומד על 18 מיליון דולר.

הדירקטוריון התכנס ללא נציגיו של רענן כץ, שכעסו על כך שהמסמכים הרלבנטים בעניין התקציב לא הועברו לעיונו וזאת מחשש שיודלפו לאתר "ואללה".

השבוע פורסמו באתר "וואלה" משכורותיהם של אנשי מכבי, דבר שהכעיס את מתנגדיו של כץ שדרשו מממנו לחתום על הסכם סודיות. כץ ונציגיו לא הסכימו לכך ואך החרימו את הישיבה, אולם התקציב אושר בלעדיהם.


                                רענן כץ. סוף הדרך במכבי ?

החלטה נוספת שהתקבלה הבוקר בדירקטוריון היא היפרדות חד צדדית מרענן כץ. פדרמן, מזרחי ורקנאטי החליטו לעשות כל שביכולתם על מנת שכבר בעתיד המיידי כץ יהיה הסטוריה במכבי.

שמעון מזרחי אמר ל-telesport: "קיימנו ישיבה כמתחייב מתקנון החברה שקובע שאנו צריכים לעשות שש ישיבות דריקטוריון בשנה. אנו בוחנים את ההבטים המשפטיים של נושא ההדלפות ואם ייגרם לנו נזק אנחנו נפעל. בינתיים, לא דנו בהחלפת החברים בדריקטוריון"

דיוויד פדרמן אמר ל-telesport: "אני 45 שנה איש עסקים ואני גאה על הפעילות שלי במכבי. לא האמנתי שיום יבוא ויצאו החוצה משכורות של עובדי המועדון שעובדים 24 שעות ביממה להצלחת הקבוצה. אנחנו יודעים מי עשה את זה, זה לא היה אנושי וזה לא מתקבל על הדעת". 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק