אלי (סהר) מלך ישראל

העובדה שאלי סהר הוא אאוטסיידר - חובש כיפה, אוהד בית"ר שלא שורץ בבתי הקפה האיניים של תל אביב - הופכת אותו בעייני לפרשן הספורט הӐולטימטיבי

יום ראשון 03 ינואר 2010
שלמה חסיד

כשאלי סהר צורף כפרשן ליציע Ӕעיתונות, שמחתי מאוד. לדעתי, סהר הוא פרשן הספורט האולטימטיבי כיום. זאת מכיוון שהוא אאוטסיידר. בחור עם כיפה, שלא נוהג לשרוץ בבתי הקפה של תל אביב, אוהד בית"ר שפוקד את בית הכנסת לא רק בשבתות וחגים, יודע מאין הוא בא ולאן הוא הולך ולפני מי הוא עתיד לתת דין וחשבון.

בתור שכזה, האמירות שמנפק סהר מייטיבות לקלוע לדעתו של חובב הספורט הפשוט, זה שמאס בהתנשאות הלבנבנה, ורוצה שגם קולו ישמע באולפן יציע העיתונות.

סהר מתלבש בול על הנישה הזאת, ואת אמירותיו הוא מתבל בפלפפולים בנוסח חכמי הגמרא והמשנה. רק תגידו לי שאתם לא נהנים לשמוע אותו נותן קונטרה לבוטות של קופמן, לצדקנות של רסקה  או לפרגמטיות של אלי אוחנה - שאמור היה לבטא את מה שסהר אומר ולדבר מגרונם של מצביעי המחנה הלאומי. להזכירכם, כשישים אחוז מכוח הבחירה בחברה הישראלית.

אני רק מקווה שכעת, כשסהר הגיע לפיסגה, הוא לא יתקלקל. שלא נראה אותו חוטא באינטרסנטיות, שידע בדיוק איזה חתך באוכלוסיה הוא מייצג, ושקולו ישמע בלי מורא ובלי משוא פנים.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4