קולאוטי כבש בגביע

גרמניה: חלוצה הישראלי של בורוסיה מנשנגלבאך כבש בניצחון 1:2 על פרנקפורט במסגרת הגביע. גם דורטמונד ושטוטגרט ניצחו. בלגיה: הפסד לברדה, תיקו ללוקרן

שבת 01 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT
 בעוד כשבוע תפתח רישמית הבונדוסליגה, אולם לבינתיים מסתפקים חובבי הכדורגל הגרמני בגביע המקומי, שהחל היום. 

הבשורה המשמחת של חובבי רוברטו קולאוטי, הינה שהחלוץ הישראלי של בורוסיה מנשנגלדבאך, כבש בניצחון קבוצתו 1:2 על פרנקפורט. אלברמן לא שותף במשחק, אולם קולאוטי היה בחוד משריקת הפתיחה. 

כבר בפתיחה צפינו כיצד קולאוטי מצליח לסחוט פנדל לקבוצתו, לאחר שהוכשל ברחבה, אולם האמריקאי בראדלי החמיץ ומנע יתרון מוצדק לקבוצתו. 

למרות זאת עשר דקות לאחר מכן הצליח חואן אראנגו לכבוש את הראשון למנשנגלדבאך, ולאחריו הצליח רוברטו קולאוטי לכבוש בדקה ה-59 במחצית שנייה, את השער השני. מי שכבש למפסידה היה ג'וניור רוס בדקה ה-72 שלא הספיק. 

תוצאות בולטות  מהגביע: ווידאן 1 - בורוסיה דורטמונד 3, גרוספאך 1 - שטוטגרט 4.

ישראלים בבלגיה: הפסד לברדה, תיקו לסטרול ועומר גולן

הליגה הבלגית יצאה לדרך. כבר במחזור הראשון נאלץ אליניב ברדה לצפות בקבוצתו גנק מפסידה 2:1 מול אקסלסיור. ז'ואו קרלוס כבש את השער לגנק רק בדקה ה-90, לפני שג'ון (5,78) תרם צמד נהדר לזכות קבוצתו. 

גם לוקרן שיחקה היום. לוקרן סיימה את משחקה בתיקו 1:1 בבית מול זולטה וורנגם. אבי סטרול ועומר גולן נכנסו במחצית השנייה, כאשר החלוץ הישראלי נכנס רק בדקה ה-80 ואילו סטרול נכנס בדקה ה-63, יואב זיו לא שותף. כבש ללוקרן: סמאליץ' (8), לזולטה: מרט (82).

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק