אילייב דורש לשחק בנתניה

הקשר הסרבי שסבל מחום במהלך סוף השבוע, ערך אימון קל הבוקר ויכלל בסגל. נמני יחליט סמוך לשריקה אם להציבו בהרכב. עמנואל מאיוקה חולה ולא יהיה בסےל הקבוצה. עדיפות לקפילוטו בהרכב

שבת 05 דצמבר 2009
אשר גולדברג
מכבי ת"א מבקשת לרשום ניצחון שלישי ברציפות ולהמשיך במומנטום בצמרת, הערב בקופסא נגד מכבי נתניה, 

במכבי עדיין סובלים ממחלת השפעת, כאשר אל עמנואל מאיוקה, יוסי שבחון ויובל Ӑבידור החולים הצטרף גם איביצה אילייב. למרות זאת, הבוקר (שבת) ערך איביצה אילייב אימון קל בקריית-שלום, התאמן כ-20 דקות, ודרש מאבי נמני לשחק. אצל הקשר הסרבי חל שיפור ניכר והוא יכלל בסגל למשחק. אבי נמני צפוי להחליט סמוך לשריקת הפתיחה האם לפתוח עם הקשר המצטיין בהרכב.

במכבי תל-אביב מאוד התרצו הבוקר מהנחישות של אילייב, שהפגין רצון ומחוייבות רבה כלפי המועדון.

מי שלא יכלל הערב בסגל הוא גיבור הניצחון מול מכבי חיפה, עמנואל מאיוקה. מאיוקה עדיין סובל מחום ולא יהיה כשיר למשחק. את מקומו צפוי לתפוۡ איליה יבוריאן, שתורגל בהרכב באימון המסכם וצפוי לשחק אחרי זמן רב. יובל אבידור התאמן אתמול וצפוי לשבת על הספסל בפתיחה.


מאיוקה.לא יכלל בסגל.
ȼbr/> היכולת המרשימה של הבלם ניסו קפליטו לצידו של הבוליביאני רונלד ראלדס, אמורה להקנות לו שוב את המקום בהרכב, על חשבון איגור טומאסיץ' שהחלים מהשפעת.

בצד של האוהדים יש התארגנות להגיע לקופסא ולעודד את השחקנים, כאשר לפחות 2000 אוהדים מתל-אביב מתۛננים להגיע לנתניה ולהיות מקהלה דומיננטית ביציע מספר 4 בקופסא.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק