אסולין: החלום לשחק במכבי

לאחר פירסום הידיעה הבלעדית ב-TELESPORT, ליאור אסולין שוחח היום (שני) עם מקורביו ואמר, שחלומו לשחק במדי מכבי ת"א. פאביצ'ביץ' הבלם ממונטנגרו בדרך

יום שני 03 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

מכבי תל אביב הולכת על ליאור אסולין. מו"מ עם אסולין מתחזק. אסולין עצמו אמר למקורביו: "החלום שלי לשחק במכבי ת"א. 

במכבי ת"א ממתינים כעת לסיכום העברת הקבוצה מאלכס שניידר למיץ' גולדהאר ומנהלת מו"מ עם ליאור אסולין, שכרטיס השחקן של שייך להפועל תל אביב.

 אסולין קיבל היום (שני), אחרי פירסום הידיעה הבלעדית ב-TELESPORT, שמכבי תל אביב רואה בו מועמד לחיזוק, עשרות רבות של שיחות טלפון, שביקשו לדעת פרטים. אסולין עצמו אמר לחבריו: "החלום שלי זה לשחק במכבי תל אביב". 

בלעדי: אסולין מועמד למכבי תל אביב

במכבי תל אביב לא חוסכים בזמן ומנסים למצוא פתרון מהיר לפציעתו של יניב עזרן. כאמור יניב עזרן נפצע הערב באימון הקבוצה ולמעשה סיים את העונה לאחר 6 דקות משחק בלבד שלשום בגביע הטוטו, משחק בו הספיק לבשל את שער הניצחון בדקה ה-93.

עזרן, אשר נרכש על-ידי מכבי תל אביב לפני שנתיים לאחר שסיים כמלך שערי ליגת העל, בדרך לעבור את ניתוחו השלישי בברכו מאז הגיע לקריית-שלום. לעזרן שער ליגה אחד בלבד בשורות הצהובים.

כעת במכבי תל אביב בודקים אפשרות לחיזוק והשם החם שעלה הוא ליאור אסולין. החלוץ, השייך להפועל תל אביב, מנהל מו"מ כבר זמן רב עם מספר קבוצות אך דורש לקבל את מלוא שכרו מהקבוצה ואינו מתפשר על כך, גם אם יישב ביציע למשך כל העונה. נראה שהצעה ממכבי תל אביב תגרום להתפשרות מצידו של החלוץ והמעבר צפוי להתבצע בימים הקרובים.

במכבי מנסים לחזק גם את חוליית ההגנה ועל פי דיווחים בגרמניה, סאבו פאביצ'ביץ, בלמה המונטנגרי של קבוצת קוטבוס מועמד לחזק את מכבי ת"א.

על פי הדיווחים, פאביצ'ביץ אמור לנחות במכבי בימים הקרובים ואם ירשים הוא יושאל לעונה אחת. הבלם ירד עם קבוצתו לליגה השניה בתום העונה שעברה, והוא מעדיף לשחק בליגה הראשונה בישראל עם מכבי.

לשחקן יש רזומה מרשים ו-14 הופעות במדי נבחרת מונטנגרו. לפני שעבר לקוטבוס, הוא שיחק בעיקר בליגות המקומיות והיה מהמצטיינים.

בכל מקרה, במכבי תל אביב ממתינים לכספים של הבעלים המיועד, מיצ'ל גולדהאר, המחכה לאביב בושינסקי ואגודת המועדון על מנת לסגור את העסקה ולרכוש את הקבוצה מיידי אלכס שניידר. בסביבת מכבי תל אביב טוענים שגולדהאר צפוי להעביר בימים הקרובים סכום כסף, גם אם העסקה לא תתבצע עוד השבוע, כדי שהקבוצה תוכל להתחזק בזרים חדשים במהרה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק