אם אקבל הצעה טובה, אלך

גביע הטוטו: חלוץ בית"ר ירושלים, ברק יצחקי, גילה את רצונו לשחק באירופה, אם וכאשר תגיע הצעה אטרקטיבית: "אני רוצה לחזור לאירופה". שום: "לא היינו טובים". עזריה: "זה מה שיש"

יום שני 03 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

בבית"ר ירושלים לא הסתירו בסיום המשחק את חוסר שביעות הרצון מסגנון המשחק, אך חשו הקלה מהניצחון 1:3 על מכבי נתניה. 

מאמן בית"ר ירושלים, יצחק שום: "אני רחוק מלהיות מרוצה. מבחינת המשחק צריך להיות יותר טוב. במחצית הראשונה היינו טובים, בחצי השני לא. חזרנו רק עכשיו ממחנה אימונים. זה טיבעי. צריך לשפר הכל, עם הזמן זה יצליח. אם נחפש חיזוק ונמצא מישהו מתאים נביא".

חלוץ בית"ר ירושלים, ברק יצחקי: "אני שמח מהניצחון. התחלנו את הליגה באיחור, הכל היה צפוף. לא היה פשוט. בגביע הטוטו זה מדד להתכונן לפני הליגה.יש לי חוזה בבית"ר, אני רוצה לחזור ולשחק באירופה. אני מקווה לעשות זאת, אם אני אקבל הצעה אטרקטיבית וטובה אעשה זאת בהקדם. אין לי כרגע הצעה, אם תגיע אני אחשוב על זה. אני מקווה להיות במשחק הבכורה של בית"ר בליגת העל".

מהצד המפסיד, נתי עזריה: "אני לא מרוצה מהמשחק, מעודד בטוח שלא. יש לי משחק יום חמישי באיסטנבול ועשיתי רוטציה. שחקנים נופלים מהרגליים. זה מה יש ועם זה נצטרך לרוץ. אני מטיבעי אופטימי, נביא את החיזוק, יהיה קשה לשחק בטורקיה. אני מקווה שנהיה באמצע הטבלה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק