קלייסטרס היתה גדולה על פאר

שחר פאר הפסידה הלילה במסגרת רבע גמר טורניר סידני לקים קלייסטרס המצויינת, 6:1,6:2 והודחה מהתחרות. ב-15 לחודש תיפתח אליפות אוסטרליה

יום רביעי 10 ינואר 2007
מערכת TELESPORT
 אחרי הניצחון הענק שלה אתמול בלילה על פטי שניידר בשמינית גמר טורניר סדיני, קיוותה שחר פאר להשלים ניצחון שני ברציפות על טניסאית מהעשירייה הראשונה ולעלות לחצי הגמר.

אולם פאר, שהשקיעה המון מאמץ מול שניידר, היתה  עייפה והתקשתה מול הבלגית המצויינת (5 בעולם) שסגרה עניין תוך 56 דקות והביסה את שחר 1:6,2:6.

למרות ההפסד, שחר צפוייה להתקדם לסביבות המקום ה-17 בעולם בדירוג ה-ATP. ב-15 לחודש תיפתח אליפות אוסטרליה הפתוחה, ולמרות ההפסד שלה הלילה, שחר בהחלט מוכנה לטורניר הגראנד סלאם הראשון שלה בעונה החדשה.

מערכה ראשונה: 2:6 לקלייסטרס

פאר שמרה על ההגשה של במשחקון הראשון ועלתה ליתרון 0:1. קלייסטרס הצליחה לשמור על ההגשה שלה ולשבור את שחר במשחקון השלישי ועלתה ליתרון 1:2. 

פאר וקלייסטרס הצליחו לשמור על ההגשות שלהן והבלגית הוליכה 2:4 במשחקונים. במשחקון הבא קלייסטרס הצליחה לשבור שוב את שחר ועלתה ליתרון 2:5. ו-2:6 במערכה כולה.

מערכה שנייה: 1:6 לקלייסטרס

קלייסטרס המשיכה לשלוט ברסן המשחק ושברה את פאר כבר במשחקון הראשון במערכה. פאר התקשתה מאוד מול המשחק של הבלגית, ונשברה שוב במשחקון החמישי והבלגית ניצלה זאת כדי להוליך 1:4 במערכה.

קלייסטרס סגרה עניין כשניצחה בשני המשחקונים הבאים, וניצחה את המערכה בקלות 1:6, בדרך לניצחון 0:2 קליל.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק