קטן יעבור בדיקות מקיפות

קפטן מכבי חיפה יבדק אצל רופא מומחה בפגיעה בגבӕ, שלאחריה יוחלט על המשך הטיפול. קטן הסובל מכאבים לא ישחק גם נגד הפועל פ"ת. במועדון רוצים פיתרון לפציעה

יום ראשון 06 דצמבר 2009
אשר גולדברג

יניב קטן, קפטן מכבי חיפה, לא ישחק נגד בורדו הצרפתית במסגרת ליגת האלופות וגם בשבת הקרובה בליגה באיצטדיון ה'אורווה' נגד הפועל פתח תקווה.

במכבי חיפה החליטו ל۞צוא פיתרון לבעיות הרפואיות של הקפטן שלהם, שאינו משחק במלוא כושרו ומתלונן שוב ושוב על כאבים בגבו, שמקרינים על איזורים אחרים בגוף.

בקבוצה החליטו לשלוח את קטן לאחד הרופאים הבכירים ביותר, כדי שזה יחליט על דרך הטיפול, שימצא פיתרון לבעיה של קטן. בקבוצהȠעדיין מאמינים, שאפשר להחלים מהפציעה הזו ללא ניתוח ובהתערבות רפואית, אבל לא ברור אם אכן זו תהיה ההחלטה.

במכבי חיפה אחרי שהסתיימה עבורם הדרך בליגת האלופות, לא רוצים להפסיד את קטן בשלבים המכריעים של הליגה ולכן ההחלטה למצוא פיתרון לבעיה בדרך זו או אחרת. גם אם יוחלט בסופו של דבר על התערבות רפואית, ההעדרות תהיה של מספר שבועות והכל תלוי עכשיו בהחלטה של קטן והרופא המומחה.

קטן יחמיץ את בורדו

קפטן מכבי חיפה, יניב קטן, לא ישחק ביום שלישי בליגת̠האלופות מול בורדו הצרפתית.

קטן  סובל מפציעה וכאבים בגב ובמפשעה והמאמן אלישע לוי החליט להעניק לו מנוחה במשחק ביום שלישי, כדי לא לסכן אותו בӞשחקי הליגה.

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר הבהיר היום כי: "לא נשחרר שום שחקן ישראלי לאירופה או לכל מקום אחר במהלך העונה הנוכחית. כל הפרסומים והידיעות שבדעתנו לשחרר שחקנים בחלון ההעברות בינואר הינם על דעת המפרסמים. קיבלנו החלטה לא לשחרר וזה סופۙ".

בכך מחסל הבוקר נשיא מכבי חיפה, את גל השמועות והפרסומים שכביכול יסכים לשחרר שחקן כזה או אחר לאירופה. כידוע, השחקן שמנסה למצוא קבוצה באירופה הוא איל גולסה, בו מעונייינת באיירן מינכן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק