חוזה משודרג למסי בבארסה

נשיא אלופת אירופה, חואן לאפורטה, אישר כי בכוונת המועדון הקטלוני להציע חוזה חדש ומשודרג לכוכב שלה, החלוץ ליונל מסי. שכרו יעמוד על 9.5 מיליון יורו לשנה, הגבוה בקבוצה

יום שלישי 04 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

נשיאה של אלופת ספרד ואירופה, חואן לאפורטה, אישר היום (שלישי) כי בכוונתה של אלופת אירופה להציע לחלוץ בן ה-22, ליונל מסי, חוזה של 9.5 מיליון יורו לשנה, כאשר עד כה עמד שכרו על סך של 8 מיליון יורו לעונה. כן מתכוונת בארסה להכפיל את הסעיף בחוזהו של מסי העוסק בשחרורו לקבוצה אחרת, שכרגע עומד על הסכום של 150 מיליון יורו, ל- 300 מיליון יורו. 

המטרה של ראשי בארסה בפתיחת החוזה של מסי מחדש היא להעמיד בחזרה את הכוכב הבלתי מעורער שלה במקום הראשון ברשימת המרוויחים הגדולים ביותר של הקבוצה, זאת בעקבות הגעתו של זלאטן איברהימוביץ' השבדי, שירוויח 9 מיליון יורו לעונה.

לאפורטה, שכבר נפגש עם אביו של מסי ודן עימו בנושא, מתעקש כי החלוץ שווה כל אגורה ופרגן לו באתר הרשמי של המועדון: "מסי שחקן מעולה. אנו גאים שהוא איתנו, כי הוא השחקן הטוב ביותר בעולם. היחסים בין המועדון לבין מסי מצוינים. השחקן ואביו יודעים כי כל רצונה של בארסה הוא שיהיה מאושר כאן".

הנשיא המשיך ואמר: "הכל מתקדם כראוי. בארסה תמיד תעשה ככל יכולתה כדי שהשחקן יהיה מאושר לשחק בשורותיה, ואני גם יודעים שיש לו מחוייבות מלאה כלפי המועדון. המחוייבות הזו חייבת להיות מתוגמלת מצידנו, כך בארסה תמיד תתאים את האהבה והמחוייבות שלו אלינו".

הכוכב הארגנטינאי החל את הקריירה שלו בשורות קבוצת הילדים של ברצלונה בהיותו בן 13, וכעבור 4 שנים בלבד, כשמלאו לו 17 שנים, הוקפץ לבוגרים. 

צילום: getty images.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק