לא זכורה לי דרמה כזאת

אלישע לוי שחרר אנחת רווחה ענקית אחרי ה- 3:4 על אקטובה: "אם היינו מפסידים זו היתה קטסטרופה. אני שמח שידענו לצאת מהמצב הקשה". אייל גולסה, המצטיין על כר הדשא: "משחק גדול. לא קל לחזור מ- 3:0"

יום שלישי 04 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה גברה הערב (שלישי) על אקטובה הקזחית בתוצאה 3:4, ואחרי קאמבק מדהים הבטיחה לעצמה את המקום בשלב הפלייאוף של ליגת האלופות. מאמנה, אלישע לוי סיכם את ההתמודדות: "אני לא זוכר במשחק כזה חשוב דרמה כזאת. עוד לא התיישבנו על המגרש וספגנו 3 שערים. משחק ההגנה שלנו היה רע מאוד". 

"לא פתחנו את המשחק טוב. היינו מאוד רחוקים מ-3 שחקני ההתקפה שלהם. נערכנו לכל תרחיש אפשרי וגם צפינו בהם בווידאו וידענו איך הם משחקים, אבל בכדורגל הכל יכול לקרות וזה מה שקרה. אני שמח שידענו, עם התמיכה של הקהל, לצאת מהמצב הקשה".

"אני שמח שהצלחנו לייצב את הקבוצה ולחזור. כבר אחרי השער הראשון שלנו ראיתי שהמשחק חי ואפשר לחזור. הגענו מאז לכ"כ הרבה הזדמנויות והשגנו ניצחון שמאוד חשוב ללמועדון".

"אם היינו מפסידים היום זה היה קטסטרופה. אחד הדברים היפים ביותר בקבוצה הזאת, זה שיש לה אופי. אנחנו יכולים להפסיד, אבל אנחו אף פעם לא נשברים. אני כבר חושב קדימה. המטרה הראשונית היתה להגיע לפלייאוף, כדי להבטיח את המקום בשלב הבתים של הליגה האירופית, אבל עכשיו אנחנו הולכים על זה".

אייל גולסה הוסיף: "משחק גדול. אני שמח שעשינו את זה, לא קל לחזור מ- 3:0. אושר גדול היה בחדר ההלבשה. אני מקווה שנעבור את השלב הבא ונגיע לשלב הבתים. ב- 3:0 היה קשה להאמין שנעשה את זה, אבל אחרי השער של קטן נכנסתי עם הרבה התלהבות ואמרתי שאין מה להפסיד אלא רק להרוויח, אני שמח שעשינו את זה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק