המצב של חיפה מפליא אותי

מאמן בורדו, לורן בלאן, קיים מסיבת עיתונאים ברמת גן הישר מהטיול שלו וקבוצתו בירושלים. בורדו המוחלשת באה לנצח: "בורדו תמיד משחקת התקפי". רמה: "רוצים לשמור על המקום הראשון"

יום שני 07 דצמבר 2009
אשר גולדברג

 מכבי חיפה תסיים מחר (שלישי) במקום האחרון בבית א' בליגת האלופות, ותארח את בורדו שתסיים במקום  הראשון. הצרפתים הגיעו עם הרכב צעיר ללא רוב כוכביהם והיום קיימו טיול גיבוש במקומות הקדושים בירושלים, כשהגשם והקור לא הפריע ללורן בלאן המאמן הצרפתי להנות.

בורדו קיימה את האימון המסכם באיצטדיון רמת גן ובמסיבת העיתונאים לצידו של בלאן ישב השוער הותיק בן ה-37, אולריך רמה

מאמן הקבוצה, לורן בלאן אמר לאחריו: "היהĠלנו טיול מהנה בירושלים, אבל כבר עושים הפרדה. אנחנו חושבים לסיים עם ביטחון לקראת ההמשך. לא הולך להיות משחק קל. היה לנו קשה נגד מכבי חיפה בבית. אני בהחלט מתפלא כי מכבי חיפה הייתה יכולה להשיג יותר בנקודות ובשערים  עד עכשיו".

הצרפתי התיۙחס בעיקר למשחק מחר והתכוון כי המטרה כאן היא להשיג 3 נק': "הגענו לכאן בשלב הראשון כתיירים, אבל יש גם כדורגל ואחרי הביקור בירושלים, אנחנו נשחק כדורגל. אני בטוח שמי שיעלה בהרכב, ישחק במלוא הרצינות. בורדו תמיד משחקת התקפי. הסגל שלנו ארוך וגם הפעם מתוקף העובדה שסיימנו במקום הראשון, נשחק יותר על התקפה עם רצון להמשיך לכבוש שערים גם בישראל". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק