דוידוביץ': אנתח ואבדוק מה קרה

במכבי חיפה עדיין לא נרגעים מהמהפך הגדול אמש מול אקטובה. ניר דוידוביץ' התייחס למשחקו ואמר: "אנתח עם עצמי את המשחק ואנסה להבין מה קרה. לא זוכר משחק כזה בקריירה שליי"

יום רביעי 05 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
במכבי חיפה עוד לא נרגעו הרוחות אחרי הניצחון הגדול אתמול על אקטובה, ניצחון בו חזרה הקבוצה מפיגור 0:3 כבר אחרי רבע שעה של משחק. למרות הניצחון, ביקורת רבה הופנתה כלפי שוער הקבוצה לאחר שהיה אשם ישיר לשניים מתוך שלושת השערים שספגה הקבוצה.

דוידוביץ' התראיין הבוקר לאתר הרשמי של מכבי חיפה והתייחס למשחק אמש ולהמשך העונה האירופאית הצפויה למכבי חיפה כשאמר: "לא נעים מה שהיה אתמול. אני ושאר שחקני הקבוצה סבלנו. אני לא זוכר משחק כזה כל הקריירה שלי, וניסיתי להיזכר. אנו לומדים מכל משחק".

דוידוביץ' המשיך ואמר כאשר התייחס לאשמתו בספיגת השערים: שוער גדול אמר בעבר: "אם היו לי שתי הצלות, עזרתי לקבוצתי". אשב עם גיורא אנטמן ואנתח עם עצמי את המשחק ונבין מה היה טוב יותר ומה פחות. אי אפשר לשבעת "שבעה" על כל שער שאספוג".

"היה עלינו לחץ עצום. היה ניתן לחוש את זה על השחקנים. נקלענו למצב לא נעים אבל יש לנו שחקנים עם אופי מיוחד. הניצחון אתמול הוסיף לנו המון ביטחון. גם אם לא נעפיל לליגת האלופות בסופו של דבר, חלום שאני מקווה להגשים, עדיין מצפה לנו עונה משוגעת".

שחקן נוסף שהתראיין הבוקר היה כוכב הקבוצה, יניב קטן, ואמר על הפתיחה החלשה הגנתית: "גם בפיגור 0:3 האמנתי. זה אחד המשחקים הדרמטיים בקריירה שלי. הייתה שורה של טעויות בפתיחה ואני בטוח שהצוות המקצועי יתן עליהם את הדעת. פתיחה נוראית ואין שום סיבה שזה יקרה. נעשה הכל כדי להגשים את החלום ולהעפיל לליגת האלופות".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק