מוריניו: 10% שנזכה באלופות

פסיכולוגיה חדשה: ז'וזה מוריניו, מאמן אינטר לא נשמע אופטימי לגבי הסיכויים של הנראזורי לזכות בתואר ליגת האלופות: "אנחנו חסרים שחקן עם איכויות של פליימיקר"

יום רביעי 05 אוגוסט 2009
אביחי קרבצ'יק
 המיוחד, הידוע בכינויו ז'וזה מורינו מתחיל להנמיך ציפיות לגבי סיכויי קבוצתו לזכות בתואר הנכסף, ליגת האלופות. המאמן שזכה בגביע אירופה לאלופות עם פורטו, מודע לעובדה כי שאר הקבוצות באירופה גם נראות טוב, ובראיון שהעניק לאתר הרישמי של הקבוצה ענה על מספר שאלות לקראת פתיחת העונה.

אינטר שינתה קצת את פניה כאשר הספיקה כבר לצרף את הברזילאים: טייאגו מוטה ולוסיו, שאליהם מצטרפים סמואל אטו ודייגו מילטו. כל ההחתמות הללו לא מעלות בינתיים חיוך אצל הפורטוגלי: "אני עדיין חסר שחקן פליימקר, שיש לו איכויות אחרות שיכולות לשנות משחק.

אני לא רוצה להזכיר שמות אבל  עדיין חסר לנו מישהו, שיחבר בין ההגנה והקישור לחוד".

המאמן לא הסתיר את אכזבתו מכך שאלכסנדר חלב החליט בסופו של דבר לעבור לגרמניה ולשחק במדי שטוטגארט על חשבון אינטר: " צריך תמיד לנתח את הסגל שלך, תמיד יש שחקן שחסר או מפציעה או מסיבה אחרת. אין דבר כזה סגל מושלם, אנחנו צריכים גם מזל כי אטו יעזוב אותנו בינאור לאליפות אפריקה".

למרות כל הפסימיות היחסית של המיוחד, המאמן יודע גם להעריך את המאמץ של הקבוצה ברכש העונה: "המועדון עשה מאמץ כלכלי גדול בכדי לשנות את פניה של הקבוצה בצורת החשיבה והמוטיבציה".

המאמן נשאל לגבי סיכוייה של קבוצתו לזכות בתואר הנכסף וענה: "ישנן 10 קבוצות טובות במפעל אז אם אתה מחלק את הסיכויים לזכות הוא 10 אחוז". 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק