הקהל החיפאי תומך גם בלי נק'

ליגת האלופות: מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי התוודה במסע"ת הרישמית לפני בורדח: "המקסימום שלנו לפעמים לא הספיק". אלון חרזי: "בקמפיין הקודם היינו חזקים יותר"

יום שני 07 דצמבר 2009
אשר גולדברג

שער̿ ניצחון? כבוד? לא ידוע מה חשוב יותר עבור אוהדי מכבי חיפה במשחק האחרון בקמפיין נגד בורדו, אבל עבור המאמן אלישע לוי, שהתראיין הערב (שני) במסיבת העיתונאים, הדרך חשובה. וגם אלון חרזי הפורש נקיבל כבוד אחרון באירוע היוקרתי.

מאמן מכבי חיפה, אלישۢ לוי אמר במסיבת העיתונאים: "לא משנה מה תהיה התוצאה כאן. נשמח מאוד לאחר הקמפיין להגיד את תחושותיי. זה ניסיון אדיר. נפלנו לבית עם קבוצות מאוד מאוד חזקות, הגנות חזקות".

לוי גם נשאל האם יהיו שינויים או ששחקנים יעזבו לאחר הקמפיי۟: "כל יום עולה שם כזה או אחר שמצטרף או שעוזב. צריך לזכור, מכבי חיפה יש דרך, אומנם דרך קשה אבל נכונה. בהסתכלות לעתיד, זה התחדשות. נלך לכל מפעל עם סגל עם דיי צעיר, קבוצה מאוזנת שהגיעה למעמדים גבוהים. נעשה נקודתית להביא פה שחקן ושם שחקן כדי להשאיר את הקߑוצה חזקה". 

"בכל המשחקים היינו שווים מול שווים. גם בבורדו וגם באיטליה, לא הצלחנו כי יש הבדל. המקסימום שלנו לא הספיק לפעמים, נפלנו לבית קשה מול קבוצות קשות ומאורגנות. ההיבט של הבקעת השערים מראה כי לא נכבשו הרבה בבית הזה. בארץ האߕהדים יודעים להעריך את מה שעשינו ולאן שהגענו גם ללא הנקודות". 

לוי גם נשאל לגבי מצבו של יניב קטן: "הוא סובל מכאבים בגב שמשפיעים על המפשעה. לא רצינו לסכן אותו כדי שיחזור למשחק הליגה הקרוב".

הקפטן הפורש,̠אלון חרזי התכבד להופיע במסע"ת הרישמית באיצטדיון ר"ג ואמר: "התקופות השתנו. היינו קבוצה שרצה כבר שנה שנייה אז, מה לעשות היינו קבוצה יותר חזקה. את ההבדלים האלה קשה להביא היום. אנחנו בזמנים אחרים. על הסגל הנוכחי הגענו לליגת האלופות וזהĠהישג בפני עצמו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1