מאוכזבים, נפלנו לבית קשה

אלישע לוי מסכם קמפיין שהסתיים עם אפס נקודות ואפס שערים: "הבדלי הרמות היו ברורים. עבדנו מאוד קשה כדי להשתוות ברוב המשחקים. בחלק מהמקרים היינו שווים גול וסבלנו מחוסר מזל"

יום שלישי 08 דצמבר 2009
מערכת TELɅSPORT

מכבי חיפה סיימה הערב (שלישי) את הקמפיין האירופאי שלה עם הפסד ביתי 1:0 לבורדו, ועם אפס נקודות וӐפס שערי זכות.

המאמן אלישע לוי סיכם: "בחצי הראשון היינו יותר טובים, היו לנו פה ושם חצאי הזדמנויות, אבל בחצי השני הבדלי הרמות היו ברורים. ברמות האלו לא היינו מספיק טובים. נפלנו לבית ממש קשה, עבדנו מאוד קשה כדי להשתוות ברוב המשחקים. בחלק מהמקרים היינו שווים גול וסבלנו מחוסר מזל". 

"אנחנו מתמודדים ברמות הכי גבוהות, ואנחנו לוקחים מפה את הדברים הטובים. אני מאוכזב, כולם מאוכזבים. עשינו הישג יפה כשהגענו לליגת האלופות, אבל אנחנו לא מרוצים מהפסדים מינימליים". 

לוי בחר לפרגן לקהל הירוק: "הקהל היה מדהים כל הקמפיין, דחף אותנו בצורה בלתי רגילה וזה לא קל כשאנחנו לא מבקיעים ולא מנצחים". 

השוער ניר דוידוביץ' הוסיף: "אנחנו מסתכלים ߢל חצי הכוס המלאה. העובדה שהגענו לליגת האליפות זה הישג גדול. החצי הכוס הריקה זה המחיר הכבד שאנחנו משלמים על כך שאנחנו קבוצה צעירה. אני מקווה שנחזור לכאן שוב בעונה הבאה. אנחנו צריכים ללמוד מהעונה הזאת, הרבה שחקנים צעירים זכו בכך בשלב מוקדם בקריירה שלהם"Ȼ.

תגובות

טלספורט בפייסבוק