שניידר ומייקון חוזרים להרכב

בשורות ךובות לאינטר לקראת המפגש המכריע הערב מול רובין קאזאן. ווסלי שניידר החלים מפציעתו ויחזור הערב להרכב הנראצורי. גם מייקון כשיר ויפתח. שרונוב ובוחארוב (כנראה) ייעדרו בקאזאן

יום רביעי 09 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
 לאחר שאתמול נסגרו סופית ארבעה בתים בליגת האלופות, הגיע תורם של ארבעת הבתים האחרים להיסגר סופית הערב. ברוב הבתים הוכרעה כבר זהות אחת מהעולות והיום תוכרע השניה אך הבית היחיד שעוד פתוח לחלוטין הוא בית ו', הבית בו משחקות ברצלונה, אינטר, דינמו קייב ורובין קאזאן.

כאשר נערכה הגרלת שלב הבתים, אף אחד לא יכל לדמיין שדווקא הבית הזה יהיה הפתוח מכולם. כל ההערכות דיברו על כך שברצלונה ואינטר יעלו מהבית, כאשר שתי השאלות שנשארו ללא תשובה מוחלטת היא מۙ תסיים מביניהן ראשונה ומי תלך לליגה האירופאית: רובין קאזאן או דינמו קייב?

אך המציאות השאירה לנו, ערב נעילת הבית, מצב מאוד מעניין. ברצלונה מובילה את הבית עם שמונה נקודות וגם תיקו יספיק לה לעלות, אולם ניצחון של רובין קאזאן הערב על אינטר, וברצלונה, אם תסיים בתיקו, תסיים את הבית רק במקום השני. דינמו קייב, כמובן חייבת לנצח כדי להבטיח העפלה. תיקו לא יספיק לה בכל מקרה.

באשר למשחק של אינטר מול רובין קאזאן, המצב קצת מסובך. אינטר תעלה שלב אם תנצח, זה ברור. במקרה של תיקו, רק תיקו מאופס או 1:1 יעלה את אינטר על חשבון הרוסים. תיקו של 2:2 ומעלה ואינטר תמצא את עצמה בליגה האירופאית, או בכלל מחוץ לאירופה. הפסד, ואפשר יהיה לדמיין מפגש של אלי גוטמן מול מוריניו בקרוב.

אין ספק כי זהו המשחק החשוב ביותר של מוריניו באינטר עד כה. אם אינטר תיכשל̠בהעפלה לשלב הבא, תהיה זו סנסציה עולמית ומוריניו יוכל לנשק את התואר "המיוחד" לשלום. גם אליפות נוספת, החמישית ברציפות, לא תעזור למוריניו שימצא את עצמו, ככל הנראה, מחוץ לסן סירו בעונה הבאה.

אינטר ומוריניו קיבלו היום מעט זריקת עידוד עם חזרתם של ווסלי שניידר ומייקון לסגל הקבוצה. שני השחקנים היו חוליות קריטיות בסגל הקבוצה בתחיל העונה. שניידר לא היה שותף בהפסדי אינטר ליובנטוס וברצלונה ואינטר אכן נראתה בהן כבויה ולא יצירתית.

סמואל אטו אמר לטלוויזיה האיטלקית :" הדבר החשוב הוې שנשחק טוב ביום רביעי ושכולם יתרמו את שלהם, שננצח ונעלה"

מנגד, לא שיחקה רובין קאזאן משחק פעיל כבר 10 ימים לאחר שזכתה באליפות השניה ברציפות ברוסיה. הליגה הרוסית הסתיימה ביום ראשון שעבר והקבוצה מתאמנת כבר כשבוע במחנה אימונים מיוחד בברצלונהĠלקראת משחקה האחרון לשנת 2009. רובין קאזאן תחסר את הקשר האחורי רומן שרונוב בגלל פציעה בברכו והחלוץ אלכסנדר בוחארוב נמצא בספק גדול למשחק.

"אנחנו נקבל החלטה בקשר לבוחארוב מספר שעות לפני המשחק" אמר מאמן רובין קאזאן, קורבן ברדייב

תגובות

טלספורט בפייסבוק