נתניה לוחצת למכוߨ את שכטר

דניאל יאמר מחזיק ב-50 אחוזים מכרטיסו של איתי שכטר. נתניה לא רוצה להמתין ויש לה סיבות טובות כי בקיץ המונדיאל והחשש כי הוא יהנה בהמשך מכרטיס ביד

יום רביעי 09 דצמבר 2009
אשר גולדברג
 המבורג הגרמנית תגיע בשבוע הבא לבלומפילד למשחק נגד הפועל ת"א, זו תהיה הזדמנות נוספת ואולי אחרונה להפועל ת"א ולאיתי שכטר להכיר מקרוב על כר הדשא ומול שולחן המו"מ, את השחקנים וההנהלה של מועדון הפאר הגרמני, שמוכן כבר עכשיו לשלם עבור שכטר 1.4 מיליון יורו,  ואולי אף יותר, עבור כרטיס השחקן.

בהפועל ת"א ובצדק המקצועי של מנהליה ומול רבבות אוהדיה, רוצים להמתין לקיץ 2010, אבל נראה שזה יהיה מאוחר מדי וההזדמנות של שכטר לשחקĠבאירופה תתנפץ.

יצוין ש-50 אחוז מזכויות המכירה של שכטר שייכות לדניאל יאמר הבעלים של מכבי נתניה, אשר מבקש לממש את העסקה.

גורם המקורב למהלך סיפר: "שכטר יכול לעבור עכשיו לגרמניה כי מטפלים בו בנפרד שני סוכנים, רומן רומינגה ודניאל̠שרמן. המבורג הוא מועדון ענק ולשכטר יהיו יותר מחודשיים להתאקלם, כי הבונדסליגה יוצאת לפגרה".

שחקן עבר בהפועל הוסיף: "הפועל מאד נאיבית ותפסיד את הכסף הגדול. כך היה בעבר כשסירבו למכור את מילאן אוסטרץ' תמורת 2 מיליון דולר ובהמשך שחררו אותו בחינם. הם לא לומדים כלום מהכישלון במכירתם של וינסנט אניימה וסמואל יבואה. עכשיו הם בתוך סיפור הליגה האירופית, אחרי חודש ינואר כולם יברחו מהם כמו שברחו מברק יצחקי ואבירם ברוכיאן".

בקיץ, סוכנים רבים, יגיעו למונדיאל בדרום אפריקה, שם יסגרו העסקאות של העברות שחקנים לאירופה, מתוך היצע של שחקנים אפריקאים, קוריאנים ודרום אמריקאים. 

גורמים מקצועיים המקורבים לשכטר מייעצים לו להמתין, כי הוא עדיין אינו בשל לצאת ולשחק באירופה.

הדוגמה של סמואל יבואה רק מראה עד כמה הӤועל ת"א והתקשורת חיים את הרגע המקומי ולא את ההתנהלות המקצועית. רק לפני פחות משנה הפועל הייתה יכולה למכור את יבואה בשני מיליון דולר לרוסיה. עכשיו הספין הוא למכור אותו לקרואטיה. הקרואטים לא משלמים עבור זרים, הם מוכנים להבטיח זכויות עתידיות על מכירה.
רשימת ההמתנה של שחקני הפועל ת"א לאירופה היא הארוכה והאיכותית בליגת העל וכוללת את: איתי שכטר, גילי ורמוט, וינסנט אניימה, סמואל יבואה, דגלאס דה סילבה, ביבראס נאתכו, אביחי ידין ומהרן לאלה. אגב, לבני יהודה יש קרוב ל-40 אחוזים זכויות ממכירה עתידית של אניימה.

הבעיה של דצמבר ינואר, תהפוך למכה מקצועית בחום יולי אוגוסט לאלי טביב ומוני הראל.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק