להרוג נתנייתי ולנוח

מוקדמות ליגת אירופה: חניכיו של פרנק רייקרד מאיסטנבול חגגו בבית על חשבונה של מכבי נתניה ופירקו 0:6 ללא רחם. גלאטסראיי בשלב הבא (1:10 בסיכום הכללי)

יום חמישי 06 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

מאמן מכבי נתניה, נתי עזריה, התראיין לפני המשחק ואמר שהמטרה היא להישאר כמו גברים ולחזור עם תוצאה נורמלית. השאלה כעת האם תבוסה 6:0 של מכבי נתניה באיסטנבול מול גלאטסראיי, היא הפסד מינמלי.

התוצאה הסופית בתוצאת 2 המשחקים היא 1:10. תוצאה מטורפת שמחזירה את הכדורגל הישראלי לעשור קודם, שבו הקבוצות הישראליות הושפלו מדחי אל דחי. כעת מה שמעניין כיצד תראה מכבי נתניה בעונה הקרובה? הקבוצה של נתי עזריה סובלת מחוסר ביטחון מוצהר וזה מורגש בכל פרמטר.

אין בעל בית מתפקד, שבעיקר נמצא בחו"ל ופועל בשלט רחוק. מכבי נתניה נראית שבורה וכיצד הקבוצה תצליח לשרוד בצל המשבר העצום, זו שאלה של זמן, אבל אנחנו נראה שינויים בקרוב מאוד.

מהלך המשחק:

פתיחה רצחנית לקבוצה הטורקית, כאשר תוך 6 דקות הצליחה גלאטסראיי לכבוש פעמיים. בדקה ה-2, הצליח אוזבק לנגוח מצויין לשער (0:1), בדקה השישית קייטה הוסיף את השני במהרה (0:2). 

חמש דקות מפתיחת המחצית השנייה, גלאטסראיי שוב כובשת, כאשר באריס אוזבק כבש את השני שלו במשחק - 0:3 לגלאטסראיי. נתניה המשיכה להתפרק, כאשר 4 דקות בלבד לאחר הגול של אוזבק, הגיע תורו של נונדה שהקפיץ את הקהל המקומי (0:4).

הטורקים לא כל כך ריחמו על הנתניינתים המסכנים, בדקהה-58, נונדה שוב קיבל כדור מצויין ומקרוב דחק פנימה - 0:5 לגלא. ממש בתוך תוספת הזמן נונדה חגג שלושער על חשבונה של נתניה - 0:6 ענק בסיום.

הרכב גלאטסראיי: לאו פרנקו, אמרה גונגור, אוגור אוצ'ר, אמרה אסיק, הקאן באלטה, טוביאס לינדרות, איידין ילמאז, באריס אוזבק, ארדה טוראן, קאדר קייטה, שבאני נונדה.

הרכב מכבי נתניה: דניאל ליפשיץ; אוראל דגני, מעוז סמיה, ביבאן פרנסמן, טל מעבי; אלמוג כהן, רביד גזל, אמייה טגה, שלו מנשה; דלה ימפולסקי, אחמד סבע.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק